Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már hogy úgy érezted...

Volt már hogy úgy érezted magad semmi értelme semminek?

Figyelt kérdés

Nincs rá különösebb okom hogy panaszkodjak csak a szokásos gondok ,kisebb nagyobb problémák. De nem is ez zavar hanem néha úgy érzem 30 lettem és nem változott szinte semmi ,van egy használt öreg autóm mint 10 éve meg egy bérelt lakásom ami sose lesz az enyém....

És olyan ötlettelennek kiégettnek meguntnak érzem magam.



2015. jan. 22. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ign. epp most is.

nekem ilyenkor az segitett (eddig), ha kerestem valami uj hobbit olyat ami miatt egy tarsasagba kellett menni pl. tanctanrolyam es ott lehetoseg szerint figyelni, befogadni a tobbiek gondolatait az elmenyeket. ha vki kozos bulit, tanfolyam utani beszelgetest kezdemenyez akkor abban resztvenni sot kezdemenyezni es amit meg tanulok azt megprobalni a leheto legjobban csinalni. Ez egy darabig segiteni szokott :-) (a lenyeg higy masokra koncejtraljom az ember...

2015. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár ezren vagyunk ebben a mókuskerékben nyugi! Ne add fel!
2015. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden emberbe ez van , nem közlik de elfojtják , ha meglenne minden akkor is üresség lenne .
2015. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem,hogy nem értem el semmit,és lassan szertefoszlanak az álmok,az idő meg csak megy ...
2015. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt, nem is egyszer. Szerintem ezen a legtobb ember sokszor atmegy. Sokszor eleg nehany dolgon valtoztatni, vagy uj dolgot kiprobalni.


Nekem a kornyezetváltozas segitett, amikor untam mindent es valtozast akartam. Most is ez elott allok, tul rovid az elet, hogy beszurkult eletet eljek. Drasztikus, de hatasos. Persze emberfuggo ez is.

2015. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár éve már így érzem, de nem tudok kitörni. Butább vagyok mint az átlag, sehová sem kellek, ahová mégis, vagy én adom fel mert annyira rossz a munka és a bánásmód, vagy elküldenek. Szóval se munka, sem kapcsolat, sem barátok, sem pénz, semmi. Egy helyben állok. Addig jó még a szüleim eltartanak, de azért vannak igényeim amiket nem tudok fizetni, így unalmas az életem. Jön egy jótanács, menjek dolgozni. Most pedig ismét lehet kezdeni a válasz olavasását előről. Nem állom meg a helyem sehol... Intelligenciát, talpraesettséget nem lehet sehol sem tanulni, az vagy van, vagy nincs.
2015. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ.. :)

Alapjába véve vidám természetű vagyok és optimista. Ezért zavart ez a hirtelen hangulatváltozás.

Alapjába véve nincs rossz életem ,ha azt nézzük honnan jöttem gyakorlatilag jól állok.

2015. jan. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!