Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi Michael Jackson...

Szerintetek mi Michael Jackson legjobb száma és lemeze?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt Mj halálának 6. évfordulója. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm ha leírja a kedvencét. Nagyon érdekelne titeket melyik dal fogott meg a leginkább. :))

RIP MJ <3



2015. jún. 23. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb dala az Earth Song volt. (remélem jól írtam)
2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bad a legjobb lemez Billy Jean a legjobb szám
2015. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg számát szeretem, bár őszintén, nem mindet ismerem. De amik totál kedvencek: They Don't Care About Us, In The Closet, Billie Jean, Smooth Criminal..


Jó, hogy szóltál, hogy most lesz a halálának az évfordulója, ez alkalomból most hallgatom is. Épp buszoztam egy nyaralóhelyre, mikor hallottam a rádióban, hogy meghalt. Nagyon letört a hír. Nyaralásunkkor az ő zenéire iszogattunk és táncoltunk.

Sosem tudom megunni a fenn leírt zenéket, bár még folytathatnám a sort bőven..

2015. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahh.. kihagytam: Man in the Mirror.

Ez megy épp. ;)

2015. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én 9 éves voltam amikor meghalt. Előtte pár hónappal az apukám is. A TV2 Híradójában hallottam a hírt. Akkoriban nem foglalkoztatott annyira mert volt más dolgom is. De arra tisztán emlékszem hogy a tiszteletére levetített filmet (azt hiszem a Moonwalker) megnéztem, pedig anyukám erősen tiltotta. Mostanában kezdtem el MJ zenéit hallgatni. Hát... Nem tudok mást hallgatni. A nap minden percében dúdolom az egyik számát. :)
2015. jún. 23. 18:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csak jó dolognak tartom, ha a 'mai fiatalok' is ismerik és szeretik ezeket a régi, de szuper zenéket. :)
2015. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kérdés. Szerintem a legjobb lemeze a Thriller. A legjobb számok pedig.. hát, Smooth Criminal, You Rock My World, Black or White, Bad, Thriller, áhh fel is adom. Szinte az összes számát szeretem.


Anno gyerekkoromban állandóan őt hallgattam, megvolt az összes album vagy bakeliten, vagy CD-n.

2015. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Húúú, ez nem lesz könnyű :D

Volt egy idő, mikor a Bad album volt a kedvencem, de igazaból már szinte mindegyik volt :D

Nagyon nehéz, de ha ki kéne emelni pár számot, az a Man In The Mirror, Earth Song, Heal The World, Keep The Faith, Invincible, You Are Not Alone, You Are My Life, Dirty Diana, Who Is It, Scream, Shout, Chicago lenne...

De még tudnám folytatni a végtelenségig :)

2015. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam elsőként az Earth songot, de hála a kérdésednek, tegnap este még eszembe jutott egy manapság ritkábban játszott dala, a Give in to me.

Lassan 20 éve, mikor tiniként nagyon szerelmes voltam egy srácba, mindig ez a dal csendült fel épp a rádióban amikor találkoztunk, így akkor ez lett a közös dalunk. Kicsit feledésbe merült, de eszembe juttattad, és mivel zenélni tanulok, tegnap este rögvest fel is énekeltem.

Arra jöttem rá, most hogy újra előjött a dal, hogy MJ dalai olyanok, amiket nem lehet megunni, mint sok szezonális slágert. 20 év után is ugyanúgy megborzongat.

Keress rá a dalra, ha még nem ismered.

2015. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ismerem. de azért köszi hogy ajánlottad. Nekem is a kedvenceim között van... :) bár nem minden számát ismerem sajnos de próbálok ellene tenni. :) mindenkinek köszönöm hogy időt szánt a kérdésemre. :)
2015. jún. 24. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!