Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számomra csak a legjobb/legros...

Számomra csak a legjobb/legrosszabb létezik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hogyan küszöbölhetném ki azt az érzést, hogy ha nem vagyok a legjobb valamiben, csak a legrosszabb lehetek? Ha nem vagyok az osztály legjobbja, úgy érzem, az egyik legrosszabbja vagyok. Ha egy közeli barátomnak nem lehetek a legjobb barátja, akkor úgy érzem nem is a barátom.

2015. jún. 16. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos segíteni nem tudok, de ez engem is érdekelne. (Ugyanebben a cipőben járok.) A barátaimat is mindig emiatt veszítettem el.


Az egyetlen dolog, amit eddig mindenki ismételgetett nekem, hogy "bele kell törődnöd", de eddig még soha senki sem tudott válaszolni arra, hogy "hogyan?". Talán szimplán reménytelenek vagyunk. De fel a fejjel, remélem lesz valaki, aki értelmes választ tud neked adni. :)

2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 martasjerg válasza:
mindig gondolj az ellenkezőre ha úgy érzed rosszul teljesítesz viselkedj úgy mintha jól! érted nem ?? :)
2015. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!