Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazi anya az...

Szerintetek igazi anya az ilyen? Milyen nő?

Figyelt kérdés
Karrierista volt egész életébe, lett neki lakás, kocsi, meg sok pénz.Aztán egyszer csak észrevette, hogy már lassan a 40 felé halad és elkezdett férfiakkal randizgatni, mert hívták az anyai ösztönök. Kiszemelte a legjobb ideált, majd mikor teherbe esett dobta a férfit, és nem szólt neki a babáról. Csak gyereket szeretett volna, a férfit nem. Természetesen egyedül is boldogult a gyerek felnevelésével, aki már 6 éves. A férfi valahogy találkozott a nővel, a nő pedig elmondta neki a dolgot. Persze a pasi jogosan van kiakadva, hisz nincs senkije. Harcol a gyerekért, aki nem is ismeri. Ez valami szappanoperához illő sztori és nekem nagyon nem tetszik a nő önzősége, hogy egyszerre anya és apa is akart lenni. Nem nézte a gyereket. Szerintetek? Mi a véleményetek erről?

2015. jún. 24. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"Csak gyereket szeretett volna, a férfit nem."

-Ez sok nőnél így van,csak később jönnek rá,vagy nem jutnak el magáig a tudatosulásig.


"Harcol a gyerekért,aki nem is ismeri."

-Apaideálra mindenkinek szüksége van.Igen,lehet egészséges fejlődésű egy azonos nemű pár gyermeke is,azonban mégis jelen kell lenni a hagyományos példának is valahol.


"...hogy egyszerre anya és apa is akart lenni."

-Ez nem működik!Soha!


"Nem nézte a gyereket."

-Nem hát,az ilyennek nem való gyerek.Ez nem önzőség,csupán baromság,és idióta hozzáállás.Így senki ne vállaljon gyereket!


Amúgy meg érthető:lehet,hogy amúgy is veszekedtek volna,és egy idő után elváltak volna.Tehát így nincs kit hiányolni a gyereknek,AZAZ HOGY ÉPPEN,hogy így is van kit hiányolni.De akit nem ismersz meg,azt nem szereted meg,és így nem is hiányozhat.Ha meg megismered,de elveszted,főleg,ha az apád(és mondjuk jó apa),akkor meg fáj érte a szíved.És lelki sérülések gyötörnek.


Na,akkor melyik a jobb?Mindenki döntse el maga,nem csak a kiegyensúlyozott,"tökéletes" családmodellnek van létjogosultsága VÉLEMÉNYEM SZERINT!

2015. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, Kedves első! Az a baj, hogy lehet hallani több ilyet is. És sok esetben a felnőtt gyerek nagyon haragszik az anyjára, ami érthető. De a nőnek akkor sem lett volna joga egy felelősségteljes férfi elől eltitkolni, hogy gyereke is van a világon! És azt a jogot is elvenni, hogy ismerhesse.
2015. jún. 24. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a nő egy önző, manipulatív ribi.

Sajnálom a gyerekét.

Azt nem tudom milyen anya,de embernek xar,szóval van esély rá,anyának sem sokkal jobb.

2015. jún. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mumusan ***** válasza:
A gyerek nem egy bicikli amit el lehet tolni ha olyan kedvem van. Mindkét szülő fontos momentum az életében. És Mindkét szülőnek joga van eldönteni hogy támogatni, nevelni akarja-e vagy sem. Ha egyedül akarja fogadni a kis jövevényt, akkor irány a spermabank.
2015. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy ez a no dontese.


Amennyiben nem fiktiv a sztori akkor azert lehet egy csomo olyan tenyezo is benne amit nem ismerunk.

2015. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tekintsetek nyugodtan hülyének vagy szélsőségesnek, de azt mondom, hogy míg autóhoz jogosítvány kell, gyerekhez meg elég összefeküdni, addig kőkeményen Darwin díjas lesz a családok nagyobbik hányada. Nem kellene oklevél (bár kétségkívül nem is ártana), de legalább lenne ki átadja azt a minimális tudást, amit végre össze is szedhetnénk már, ha már a nagyszülő mint stabil és bölcs háttér száműzetett a többség neveltetéséből.
2015. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlít az én sztorimhoz, mert amikor kicsi voltam, anyu nem engedte, hogy apám a közelembe jöjjön.

Ezért apámat nem is ismertem egyáltalán.


Aztán 14 évesen egy alkalommal nem mentem haza pár napig. Barátnőmmel egy haverunknál aludtunk, buliztunk, jól elvoltunk. Anyám már a rendőrséggel kerestetett, és ekkor apámmal is felvette a kapcsolatot. Aztán amikor hazajöttem, átvitt apámhoz, hogy neveljen meg :D


Így ismerkedtem meg apámmal. Apámnak akkor volt egy élettársa, az egy kedves csaj volt, őt bírtam,d e apám egy elég elviselhetetlen, alkoholista figura volt. Őt valahogy nem kedveltem meg.


Később amikor már külön éltem a párommal, apám sokszor meglátogatott minket. De csak azért, mert jött kölcsönkérni. Mindig pénzt kunyerált tőlem. Egy ideig adtam is neki, de nekem is kellett a pénz. Persze volt h visszaadta, de egy hét mulva megint kölcsönkért, és nekem az hiányzott. Ez idegesített. Apám felnőtt ember létére nem tudta beosztani a pénzét. Mert volt hogy hazéig sem jutott el, bement 2 kocsmába és bedobálta az automatába. Szerencsejátékos volt. Így erre pedig én nem szeretek pénzt kölcsön adni senkinek. Meg sokszor támolyogva jött át, tök részegen és értelmetlenül hablatyolt. Aztán megelégeltem és nem nyitottam ki neki többet az ajtót.


Ekkor megértettem, hogy anyám mért zárta ki az életemből. Szerintem anyám jót tett velem.


Apámnak van egyébként elszórva rajtam kívül még 2 gyereke, de azok sem beszélnek vele. Volt hogy meg akartam ismerni így az egyik féltesómat, és apámmal átmentünk hozzájuk, de amikor felvették a kaputelefont, és apám beleszólt, lecsapták, nem voltak hajlandók beszélni vele. Így hát nem ismertem meg a testvérkémet.

2015. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, elég szomorú a történeted, sajnálom, hogy így alakult. Az a bajom leginkább, hogy hiába van pénze az egyik szülőnek, akkor sem kell a másikat kizárni. Ez a nő egy távolabbi rokonom, csupán zavar, hogy az apa felkeresett mindenkit, hogy ki tudott erről. Valójában senki, mert a nő azt mondta a férfit nem is ismeri, meg minden mást. Pedig egy igazán jó ember a gyerek apja, aki nagyon is fel tudta volna nevelni. Ugyan még csak most lesz sulis a kisfiú, de a pici kor apával nála kimaradt.
2015. jún. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!