Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tetszik a lányoknak bennem?

Mi tetszik a lányoknak bennem?

Figyelt kérdés

Szerintem, nagyon csúnya orrom van. Borzalmasan undorító.

De az egyik lány ismerősömmel mikor találkoztam, azt mondta, hogy több ismerősének is tetszettem régebben. Én az orrom miatt nem akarok barátnőt... Nem is tudom, ki tudna szeretni egy férfit egy ilyen orral. Félek nagyon, hogy elutasítanak emiatt, de már próbálkoztak be nálam lányok, csak őkket pontosan az én külsőm miatt elutasítottam.


Szerintitek akkor nem lehetek annyira gáz? Vagy csak kétségbeesettek voltak? Szeretnék barátnőt, de így nem tudom...



2015. jún. 25. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
már ne haragudj de bolond vagy :D
2015. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én de tartom magam egy szépségnek, de szten be az orrod miatt ne akarj barátnőt. Ha többen is mondták már h bejössz nekik. :) (egyébként szerintem eltúlzod, annyira nem lehet vészes) vagy küldj képet privibe és megmondom :D
2015. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
50%
2. Vagyok :D 18l
2015. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiii ***** válasza:
100%

Mutass egy képet, szerinted így meg tudjuk mondani? :)

Én szeretem, ha egy férfinak nagy az orra, az markánssá és jellegzetessé teszi. Persze, a csúnya nem biztos, hogy nagyot jelent.

De mondd már meg, amúgy is, milyen egy csúnya orr? Csak egy lyuk van rajta, vagy egy sem? :D

2015. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"de már próbálkoztak be nálam lányok, csak őkket pontosan az én külsőm miatt elutasítottam. "


HÜLYE vagy? :) AZ ember nem csak egy orr :)

De ha elhajtod azokat a lányokat, akik érdeklődnek irántad, akkor mégis mit akarsz?

2015. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mégis milyen orr lehet ilyen?nemtudom elképzelni pl adrian brodys v. Mien?
2015. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon buta vagy, ha ezen fennakadsz, már ne haragudj... Más összetenné a két kezét, ha ilyet mondanának róla a lány ismerősei o.O Knszl egy ilyen "bók" után, hogy milyen az orrom?
2015. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Görbe az orrom. El törtem kiskoromban. Pedig nagyon szép orrom volt. Mikor ránézek a kiskori fotóimra, legszivesebben a földbe verném a fejemet.
2015. jún. 25. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Műtétre gondoltál már?Ha tenyleg nemtudok magad elfogadni akkor szerintem fontold meg.
2015. jún. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sportoljál, és úgy a törött orroddal simán ilyen kommandós-verekedős-háborús veterán csávónak fognak nézni, és dögleni fognak utánad a nők.


Különben az ilyen kis szépséghibák a nőket sokkal kevésbé izgatják, mint a férfiakat.

2015. jún. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!