Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, ti hova pakoljátok a...

Srácok, ti hova pakoljátok a pénztárcátokat, mobilotokat, ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
Én a zsebembe szoktam mindent bepakolni, de mindig belekötnek, hogy olyan, mintha túlélőtúrára mennék az Alpokba. Az oké, hogyha van nálam valami táska, akkor abba belepakolom a holmijaimat, de ha nincs, és mondjuk bulizni megyek, vagy csak simán vásárolni, akkor milyen egyéb alternatív megoldás van a nadrágzsebemnél?

2015. jún. 26. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a telefont az oldalzsebembe szoktam tenni, a tárcám pedig a farzsebembe. Belém is belém kötnek hogy miért oda teszem, mert kiesik, meg hogy kilopják..
2015. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem autóstáskám van, abba rakok mindent. Igazolványokat, bankkártyákat, kulcscsomót, gyógyszert, telefont, pénzt, szóval mindent.

Nagy előnye a dolognak, hogy ha elhagyom, akkor legalább egyszerre hagyok el mindent... :D

De szerintem könnyebb egy darab kisméretű táskára vigyázni, mint sok különálló különböző dologra.

2015. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsebbe, ha nem viszek semmi egyebet.
2015. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátom a zsebébe szokott mindent(igazolványok, mobil, pénztárca, kocsikulcs). Kivéve ha együtt megyünk valahova, olyankor az én táskámba pakolja a dolgait. :DD
2015. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Övtatyót hurcibálok és nem érdekel, hány idióta szerint cink. Biztonságos helyen hátra van dobva övön, necces helyen vállon átvetve van elöl, meg ha nem kell és nem is akarom hordani és van hátizsákom, akkor megy bele. Puccba vágva meg elvagyok a belső zsebekkel, a nadrág csak teló és pézsé.
2015. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!