Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogy reagálnátok, ha ez...

Ti hogy reagálnátok, ha ez történne veletek miután megvettétek az új mobilotokat? /többi lent/

Figyelt kérdés
Csütörtökön bementünk az üzletbe, és mondták, hogy csak fehér készülék van, mert azt jobban kedvelik az emberek... Az osztályomból kiindulva 28ból 2nek van fehér telója, és abból is az egyik szerintem bűn ronda. Pénteken vissza mentünk, mert megrendelték a feketét a szomszéd városból, ami kb. 8-10 km-re van. Viszont mondják, hogy nincs microsim kártyájuk(olyan kell az új telómba), és ezért beküldenek a szomszéd városba, ami alapból kb. 1 óra volt, mert nem jött busz. Plusz esett is az eső... Ott a boltban rossz számot raktak a microsimre, amire otthon jöttünk rá, és lementünk a boltba, és mondták, hogy a vissza tudják állítani az Anyádnak(vele vettük meg az új telóm), de az enyémre várni kell keddig. Megkérdeztük, hogy biztos hogy lesz kedden, azt mondták igen. De nem... Szóval most várhatunk szerdáig, azaz holnapig... Ti hogy reagálnátok le ezt? Én személy szerint nagyon, de nagyon mérges voltam/vagyok. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi...

2013. ápr. 16. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem helyszínen kivágták egy ilyet átalakítóval, a régi sim-et.


Úgy látszik ott még ezt nem találták ki.

2013. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
tudod elég idős vagyok ahhoz, hogy emlékezzek rá hány hónapig (évig) kellett várni valamikor egy vezetékes telefon bekötésére ... szóval semmit nem szólnék hozzá
2013. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.

Igen és 3.60 volt egy kenyér, és egy ladára is két évet kellett várni. Unalmas szöveg. XD


Igenis elvárom, hogy 2013-ban ha bemegyek egy szolgáltatóhoz, onnan működő termékkel a kezemben távozzak.

2013. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A körbevágás vagy micsoda is szóba jött, de ehhez a telóhoz nem ajánlott. A kézikönyveb is írják, meg a boltban is mondták.
2013. ápr. 16. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem ajánlott mégis működik. :D
2013. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, tudjuk valamennyien (akik korunk okán tudjuk), hogy volt Trabant várólista 8 évre és telefon várólista 12 évre. De!

De akkor a Merkur (az egyetlen autókereskedő) nem mondta, hogy csak bejössz az ajtón és már viheted is. Ahogy a Posta (az egyetlen telefonos cég) sem reklámozta, hogy vedd és vidd. Mindkettő simán kijelentette, hogy 8 év, 12 év és kész. Pedig abszolút és állami monopolhelyzetben voltak.

Rém bosszantó ez az egész, amit a kérdező leír. És nem azért, mert péntek helyett szerda. Hanem azért, mert közben nyomják az agyadba, hogy "vedd és vidd", "tied a világ", "rólad szól". Ez a kettősség teszi elfogadhatatlanná. Amikor az azonnal, de legalább 1 órán belül meghirdetett szolgáltatást egy hétre tudják a valóságban. Amiért természetesen semmi felelősséget nem vállalnak, hiszen beláthatod, hogy az ajánlatuk nem kék sapkára lett kialakítva. Közben pedig minden ügyintéző minden megszólalásához kötelezően jár egy reklámszlogen és ha a rossz sorsod okán még levelezgetned is kell az ügyfelesekkel, akkor az összes levél fele arról szól, hogy milyen hatékonyan tudnak mindent, amire csak szükséged van. Ezzel mennek az idegeidre.

Mondanák meg kerek-perec, hogy ezt jövő hét végére tudjuk - és kész.

2014. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A #6 vagyok.

Egy ordítóan pesti szemléletű választ írtam, amiben nem vettem figyelembe, hogy ez az egész "tessék bejönni kedden, de legjobb, ha minden nap" az ország legtöbb pontján jelentősebb utazási kényszerrel jár. Ami még kellemetlenebbé teszi ezt a durva ellentmondást a szlogenek világa és a kézzel fogható valóság között.

Az egészet át lehetne fogalmazni egy másik kérdésre; keressük azt az embert, akire a reklámban megfogalmazott feltételek tényleg ráillenek. Létezik?

2014. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!