Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a legnagyobb félelme...

Nektek mi a legnagyobb félelmetek illetve mitől féltek a legjobban az életben?

Figyelt kérdés

Én attól félek hogy egyszer megbolondulok és nem is fogok tudni róla esetleg megháborodok és bántok embereket vagy akiket szeretek


Illetve attól félek a legjobban hogy elveszítem a családom


(csupán csak érdekel mi az amiktől az emberek a legjobban félnek :) )


Én 23/L vagyok (kort és nemet is írjatok légyszi)


2015. jún. 26. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

" egyszer megbolondulok és nem is fogok tudni róla esetleg megháborodok és bántok embereket vagy akiket szeretek "


na ez nekem megvan mostanában ;)


de attól félek, hogy mivel ez nekem meg van és olyan sok gyűlölet van bennem ezért bármikor megölök valakit

teljesen érzéketlen lettem azok után amiket átmentem (nem részletezem)

de igyekszem kezelni és túljutni rajta...

2015. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy brutálisan elhízom, pl. 150kg fölé.

Vagy hogy élve eltemetnek.

2015. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Furcsa hogy a kérdező és az első válaszoló is ugyan azt említi amit én: félek, hogy bántani fogok olyat akit igazán szeretek.(Volt is erre példa)

Félek, hogy meghal a gyerekem. (20 hónapos, makk egészséges)

Félek, hogy rákos leszek és hosszú, fájdalmas halálom lesz, vagy stroke-ot kapok és magatehetetlen zombi leszek.

Félek, hogy egyszer, vezetés közben átrántom az autót a szembesávba, frontálisan egy kamion elé.... húúú, most, hogy írom, jövök rá, hogy rettentő sok félelmem van.

40/N

2015. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

én attól is félek, hogy mivel szűz vagyok ennyi idősen és gyakran be vagyon gerjedve, elmegyek egy prostihoz és gumi nélkül szexelek és elkapok valamit

38f

2015. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Én attól félek, hogy baja esik vagy meghal valaki, akit szeretek.. minden mással megbirkóznék .
2015. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

első tényleg érdekes hogy te is pont attól félsz a legjobban amitől én :)


3-as nincs még jogsim de most hogy belegondoltam hogy átrántaná ma kormányt véletlenül...azt hiszem egyel több félelmem van :D


köszönöm a válaszoakt és jöhetnek még :)

(megnyugodtam hogy akkor nem vagyok egyedül a félelmeimmel :) )

2015. jún. 26. 15:07
 7/21 A kérdező kommentje:
1-es kitartást ;)
2015. jún. 26. 15:08
 8/21 A kérdező kommentje:

utolsó köszönjük hogy így leszóltál minket...:)

A félelem pedig nem a gyengék kiváltsága egyébként hanem evolúciós melléktermék amely segítette elődeink túlélését a vadonban


Nem hiszem hogy túl sokáig húztuk volna ha nem félünk a tűztől vadállatoktól stb...

De ez nem ide tartozik és kérlek ne is reagálj rá mert nem érdekel meg szerintem mást se aki ezt a kérdést olvassa

2015. jún. 26. 15:39
 9/21 A kérdező kommentje:
csak az ostoba ember nem fél semmitől
2015. jún. 26. 15:40
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Nekem egy ilyen fóbia szerű félelmem van, az hogyha sokáig kihagyom az edzést akkor lejön majd a karomról az összes izom, még az a kevés is ami most van rajta, és mivel izom nélkül fel se fogom tudni majd emelni ezért vissza se fogom tudni csinálni. Tudom hogy ez lehetetlen, de sokszor elkap a gondolat és félek tőle.

Meg attól rettegek hogy valami fontos kimarad az életemből. A Roxfortba már így se vettek fel és még egy csalódást nem élnék túl.

2015. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!