Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb félelmetek?

Mi a legnagyobb félelmetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az, hogy elvesztem a szeretteimet. De szerintem ezzel mindenki így van, akinek van családja, barátai, szerettei. Magam felé nincs semmilyen fajta félelmem, nem félek, hogy megcsíp egy pók, hogy megharap egy kutya stb. Inkább a többieket féltem magam helyett is.
2011. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
nagyon félek a daganatos, és minden fertőző betegségtől.
2011. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Hogy úgy megy el fölöttem az élet, hogy nem jutottam el a belső békesség, megelégedettség állapotába.
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Legjobban attól hogy két szerettem közt kéne választani, élet-halál kérdésben.
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 skarma ***** válasza:
Én is hogy elvesztem a legfontosabbakat az életemben... és a fájdalomtól is félek.
2011. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

Kínhalál, halál, nemi erőszak, vérmérgezés, szúró-csípő állatok, szeretett emberek halála/sérülése, háború, visszafordíthatatlan természeti katasztrófák... ilyesmik...

20L

2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:

Életveszélyes vagy halálos betegségek.

15/F

2011. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Az hogy a következő tíz évem is olyan borzasztó lesz, mint az előző. Vagy még rosszabb...
2011. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Hogy hibázok. Mindig a pontosságra törekedtem, arra, hogy abba, amit én csinálok, ne legyen hiba. Tudom kivitelezhetetlen, de én már csak ilyen vagyok.

Attól is félek, hogy egyszer történik velem valami és "elbutulok". Ha már nem születtem egy Jessica Albának legalább az eszem maradjon meg :)

2011. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 cherry. ***** válasza:

Hogy elvesztem a számomra legfontosabbakat. A halálos betegségek, a súlyos betegséget hordozó állatok, az élet. Attól, hogy magamra hagynak a barátaim.

Persze még rengeteg minden, amitől félek, de azok nem a legnagyobbak közé tartoznak.

:-)

2011. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!