Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan különleges képessége...

Van olyan különleges képességed, amiről mások nem tudnak?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincs vagy nem is tudok róla

#emberi tulajdonság #Különleges képpesés
2015. jún. 26. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Manipulatív vagyok és jó színész. Az emberek azt sem tudják ki szedte rá őket és mire rájönnek, már mérföldes előnyöm van.
2015. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Van. Ha nagyon erősen és nagyon sokat gondolok valamire, az előbb-utóbb bekövetkezik.

Na meg szoktam olyanokat álmodni, amik utalnak a jövőre, de a leggyakoribb az mikor "üzenetet" kapok. Például egyszer azt álmodtam, hogy egy barátom nagyon rosszul van és segítségre van szüksége. Nyomasztott a dolog, ezért másnap reggel írtam neki hogy "Minden rendben veled?", és visszaírt, hogy nincs mert tegnap éjjel nem aludt semmit, nagyon szarul volt, fizikailag meg lelkileg is, minden összeomlott körülötte... Aztán ami a legdurvább, és ez mostanában történt, hogy álmomban egy temetésen voltam, fogalmam sincs kijén (vagyis akkor még nem tudtam), de nagyon nyomasztó volt és a jelenlévő emberek nem is szóltak egy szót sem. Másnap reggel hallom a hírt, hogy az egyik ismerősünk tegnap éjjel elhunyt...

2015. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

# 2

Majd kinövöd. Minden gyerek azt hiszi 15 éves korában, hogy ilyen képességei vannak:D

2015. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Manipulatív vagyok mint ahogy az 1-es írta valamint jó színész igazából ösztönből jön könnyen kismerem az embereket, ellenben engem szinte lehetetlen teljesen kiismerni mert sokszor más arcomat mutatom mint amilyen valójában, ezért az emberek kedves segítőkész megértő embernek gondolnak holott legtöbbször sz*rok rájuk :) (persze ezt nem adom a tudtukra)


De persze nem szoktam rosszindulatból senkit se manipulálni csak ha az érdek éppen úgy hozza :)

2015. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van.Mikor ülök egy szobában és lassan valaki meg akar hátulró ijeszteni és hátam mögé sompolyog,akkor mindig megérzem hogy valaki mögöttem van és hátranézek...Elég fura,mert tényleg nagyon halkan közeledik az illető felém...Semmit nem hallok,mégis valamiért megérzem hogy valami van a hátam mögött.

Meg nagyon jó színész vagyok. :)

2015. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beválnak a hazugságaim, ezért már nem merek hazudni soha.

Pl. ha valakinek azt mondom, hogy nem tudok elmenni, mert elromlott az autó, akkor elromlik, ez igaz a betegségre is. Ha azt mondom, hogy nem tudok elmenni mert lebetegedtem, akkor lebetegszem. Vagy azt mondom, hogy nem érek rá, mert vendég van, holott nincs és a hátam közepére sem kívánok vendéget, akkor tuti, hogy jön valaki váratlanul. Tehát az én képességem, hogy bevonzom a hazugságokat.

A másik az emberekbe való belelátásom, sajnos pontosan tudom ,hogy mit éreznek, gondolnak rólam, de erről nem szólok semmit.

2015. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Az hogy valaki manipulatív, hogy hazudik, hogy átcsesz másokat, az nem különleges képesség, minden átlagos vagy intelligens ember képes ilyenekre, ez nem extra dolog. Sokan azt hiszik hogy menők és ők a legprofibbak, de nem :) Titeket is nagyon könnyen átlehetne verni :D
2015. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Főleg Magyarországon is rengetegen manipulálják az embereket.Viszont olyanokból akik jól színészkednek,kevesen vannak. :D
2015. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7# Én nem menősködés miatt hazudtam ,hanem a munkám miatt hogy időt nyerjek, meg az ügyfeleknek is sokszor jobb a kegyes hazugság, mint az igazság, hogy jelen percben nem ő a fontos. Te ezt nem tudod milyen, mikor mindenki elvárja ugyanazon pillanatban ,hogy ő legyen a legfontosabb, de nyilván ez lehetetlen. Már leszoktam a hazudozásról, és megmondom, hogy bocs,de időrendben második helyre kerültél, de az sem tetszik a második helyezettnek. A manipulálás még működik, és kell is.
2015. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 7

Nem különleges képesség? Akkor hogy lehet, hogy a politikusok vígan élik az életüket, míg te vért izzadva eltartod őket?:)

2015. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!