Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szerinted hogy néz ki...

Fiúk! Szerinted hogy néz ki egy tökéletes nő?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy tökéletes?

Kinek mi a tökéletes?

Nekem ez,másnak az.

2015. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Titokzatosan. Ha valamit tud mutatni, ami titokzatos, az azt jelenti, hogy van képzelőereje és azzal kitalált valamit, amit én nem, és ezzel kíváncsivá tesz. Mondok dolgokat, amik nem titokzatosak: Pl. az, hogy a lányoknak puncijuk van. Ez engem egyáltalán nem lep meg. Ezen pl. azzal lehet segíteni, ha egy kicsit eltakarja valamivel, hogy legalább a konkrét puncit ne lássam és legalább annyi kíváncsiság legyen meg, bennem, hogy az ő puncija hogy néz ki. Persze ez csak egy nagyon kis kreativitású dolog feljavítása képzelettel. Ennél sokkal komolyabb képzelőerőt igénylő dolgok még nagyobb hatást váltanak ki belőlem. Ha valami olyat talált ki, amire egyáltalán nem gondoltam és azzal tartja fenn az érdeklődésemet. Ez kicsit hasonlít arra, hogy mégis milyen meglepetést tartogathat nekem egy hangya? Nem sokat, ugyanis nem egy bonyolult állat, és nem láttam, hogy a várán kívül bármi jelentőset megalkotott volna. Ebből nálam az következik, hogy a hangya nem tud felizgatni. de ha elképzelek egy űrlényt, aki valami nekem nagyon új dolgot tud az kíváncsivá tud tenni, vele együtt szeretnék lenni.
2015. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

# 1

Valószínűleg ezért kérdezte úgy, hogy SZERINTED...imádom amikor így késztetést érez, hogy beleokoskodjon.


[link]

[link]

[link]

2015. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van melle, van segge, van agya.
2015. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint TE ;)
2015. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2015. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem az ideálom valami ilyesmi:

[link]


Legyen véleménye, ne legyen visszahúzódó. Tudjon szórakozni, de a helyzethet megfelelően. Legyen megértő, szeresse a gyerekeket. :)

2015. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Így:

[link]

2015. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretek, akkor tök8, hogy hogy néz ki, mert nem a segge vagy melle miatt szeretem meg, hanem a viselkedése, világhoz való hozzáállása miatt.
2015. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy mint a sztárok.Ők tökéletesek.

Ezért teljesen hidegen hagynak.

2015. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!