Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak nem tökéletes a bőre?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a bőrömet sokszor jönnek ki rajtam pattanások, de ez még közel sem a vészes kategória. Szoktam magam sminkelni és ezzel el is tudom tüntetni őket, nem feltűnőek. DE azért mégis ott vannak! Engem nagyon zavar és sokat ront az önbizalmamon. Fiúk titeket ez mennyire befolyásol? Vagy érdekel e egyáltalán? (És itt nem a durva esetekre gondolok csak ilyen átlagosra.)


15L



2015. máj. 19. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel :)
2015. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, majd kinövöd. Ha nem vagy miatta vállalhatatlan, akkor nem látom, hogy baj lenne.
2015. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Alapból szerintem nem csúnya az arcom, nem vagyok egy toppmodell, de vékony az alakom és sportolok is!!

(Majd kort is írjatok légyszi:))

2015. máj. 19. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem az, szóval úgy vagyok vele, hogyan várhatnám el akárkitől is. Nagyon keveseknek van hibátlan bőre. Igen, nyilván vonzóbb a hibátlan, de az elég ritka.


16/F

2015. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem hibátlan a bőröm :/ Évek óta szenvedek már, de sminkkel meg szoktam oldani általában, még ha nekem sem fészes.

Úgyhogy, nyugi veled együtt még sokan szenvedünk ezzel a problémával de egyszer csak elmúlik :)

2015. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem gond az, bár a hibátlan bőr az tényleg nagyon szép. Láttam már olyan hibátlan bőrű lányt, hogy hozzá már nem érzem magam elég jónak.

Ez a tizenéves kor után alább fog hagyni, nem lesz ennyi pattanásod huszonévesen. Ez nem csak a pattanásokra igaz, hanem a kisebb fajta kiálló izékre is, amelyeknek nem tudom mi a nevük.

28f

2015. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem zavar, nekem se hibátlan a bőröm szóval én se várhatom el ;) 16F
2015. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!