Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy minden...

Hogy lehet az, hogy minden 20. ember csak olyan rendes, hogy előreenged?

Figyelt kérdés

Amikor vásárolok a spárban,penny marketbe ,aldiba,lidl-ben vagy coop-ban,akárhol szinte mindig csak egy-két dolgot veszek,mert én a háztartásba nem szoktam vásárolni,mert mikor sokmindent kell venni akkor anyukámék mennek bevásárolni. Én csak akkor megyek a feljebb felsorolt boltokba valamit venni,ha nekem kell valami ami mindig csak egy-két dolog. De amikor megyek,mert kell nekem valami olyankor többször megesik olyan,hogy aki előttem van és sok mindent vásárol eszébe nem jutna nagyon sok embernek,független ,hogy milyen korosztály ,fiatalok ,középkoruak,idősebbek,szóval egynek sem jutna eszébe,hogy lenne benne egy kis emberiség,hogy"á önnek csak egy tábla csoki van?,menjen nyugodtan elénk ,mert nekünk több idő. Gyakran van ilyen és elég ritkán van,hogy valaki azt mondta,menjen elénk mert nekün sokminden lesz. 20 emberből 19 nem,1 enged csak előre. Ilyen kis megfigyelésemből kb. ilyen statisztikát figyeltem meg. Tegnap pl. egy hölgy vásárolt a férjével nagyon sokmindent,alig fért a szalagra én meg utánuk álltam sorba csak egy doboz almalével és még rám is néztek azt is láttam hogx ránéztek a kezemre ,hogy csak egy doboz üditőt tarok a kezemben,de nem mondták volna,hogy "neked csak ennyi? Menj elénk nyugodtan ugyanis mi hosszabb leszünk". Annyi eszük lehetne ,hogy azt az egy terméket egy pillanat alatt lehúzza a pénztáros én meg már fizetem is. És ,ha sietnek akkor ennyin úgyis csak egy pár másodpercet nyernének ami szinte semmi. Én az én szememszögében az ilyen embert butának könyvelem el,hogy annyi esze sincs,hogy előre engedje az ijet. Ezt nem csak szülővárosomban figyeltem meg hanem szoktam néha más városban is venni valamit úgyhogy ez független a városoktól is. Szülővárosomban is volt nagyon sokszor,hogy nem engedtek volna előre és nagyon ritkán igen,ugyan ez a helyzet más városban is ott is bármelyik város is az csak nagyon ritka az az ember aki tényleg észreveszi,hogy nekem csak egy van és előreengedem. Én ha nagx ritkán is több mindent vettem és láttam,hogy valaki utánam egy két dolgot vesz csak azt előreengedtem és megköszonte. Nade ,hogy a legtöbb ember ilyen mondom20-ból 19 ,ezután megfogadtam,hogy ha ilyen adódik,hogy nekem sok lesz másnak meg egy'kettő,én sem engedem előre mostantól. Én is buta leszek.

Miért ilyen letöbb ember?



2015. jún. 27. 19:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesíràsi hibàkért.
2015. jún. 27. 19:05
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Miért engednének előre?

Mit adtál TE NEKIK hogy előreengedjenek?

Ő is ugyanolyan vásárló mint te. Büntetnéd azért, mert ő többet vásárol éppen?

2015. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelnek sem rád sem senkire sem.
2015. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem engednélek ezért előre. Mire fel? Főleg, ha előttem is sokan vannak és sietnék. Örülök, ha végre én kerülök sorra, ne haragudj.


Erre vannak egyébként a gyors pénztárak. Állj sorba ott.

2015. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha sietsz, nyilván nem egy lidlbe mész 1 db üdítőért...

Másrészt te vagy a buta. Ők ugyanolyan vásárlók. És ha ők is sietnek???

Nem is értem, miért várod ezt el. Ez egy szívesség, amit igencsak meg kell köszönni, ha megteszik!!!


Menj olyan üzletbe, ahol van "kosaras" kassza.

2015. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy még neked álljon feljebb! Az előreengedés egy lehetőség, amit a sorban következő vagy felajánl, vagy sem. Ha felajánlja, akkor megköszönöd, és örülsz, ha nem, akkor csendben maradsz. Nem kötelező neki felajánlani.

Nekem egyébként egész gyakran fel szokták ajánlani, kb. minden 5. alkalommal, de én mindig visszautasítom, kivárom a soromat. :D

2015. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

A főkérdésre válaszolva:

1, Egyre csökken az a korosztály létszáma, akinek még megmutatták és így megtanulta az illemet, viszont;

2, Aki ilyen, azt szinte mindig lenézik, átverik, és ezért egy idő után ő is inkább átlép bunkóba...

2015. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig az ilyenekből van elegem aki egyszer kapott valami szívességet és utána azt elvárja. Ha meg nem kapja meg mástól akkor minden problémája van. A másik kedvencem az öreg nénike a buszon aki az én helyemért balhézik mikor két lépéssel arrébb van még ülőhely bőven, csak addig el kell menni. A busz után persze tudott futni.
2015. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért engednélek magam elé? Gyere be fél perccel hamarabb a boltba és akkor elém kerülsz a sorba :D
2015. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok az a hátrafelé tekintgetős fajta, teljesen szerencse dolga, hogy elkapok-e valakit magam mögött kevés cuccal. Általában én is keveset vásárlok, engem nem zavar, hogy ki kell várni a soromat, semmi meglepő nincs benne. Érkezési sorrend. Régi találmány, nagyon bevált.
2015. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!