Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az érzékeid közül (hallás,...

Az érzékeid közül (hallás, látás, tapintás, ízlelés, szaglás) melyikről tudnál leginkább lemondani? Miért?

Figyelt kérdés
Én a szaglásról mondanék le

2015. jún. 28. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szaglás, egyértelmű.
2015. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem érzel szagokat akkor ízeket se érzel a kettő szorosan összefügg (vagy csak éppenhogy valamit)


én a tapintásról

2015. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg úgy enni hogy befogod az orrod nem fogod érezni az étel ízét illetve ha be van dugulva az orrod akkor se nagyon érzed az ételek ízét
2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra túl sok rossz dolgot látok/láttam már úgyhogy a látásomról mondanék le, a hallásomról viszont elég nehezen a zene miatt.
2015. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Talán a tapintás.

Bár akkor nagyon bénáznék mindenhol...

A szaglásom jobb,mint az átlag,arról semmiképpen sem.

2015. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szaglás. Különösebb hasznát sosem éreztem.

Minél többet szeretnék látni a világból a látásom nélkül nem tudnék élni, szeretek zenét hallgatni meg sokat beszélni, simogatni egy állatot vagy egy lányt, jókat enni, arról viszont hajlandó vagyok lemondani, hogy ne érezzem a készülő rántotthús illatát vagy egy nyilvános WC-ből áradó bűz szagát.

2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szaglásról.

A látásom és a hallásom nélkül borzalmas lenne élnem.

2016. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!