Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Milyennek találnátok...

Fiúk! Milyennek találnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Magas 173 cm,hosszú láb,vékony alkat,mogyoró barna haj,zöld szem,és az arcon egy anyajegy ami kissé kitüremkedő ( zavarna titeket? ) 16/L

2015. jún. 29. 13:11
 1/8 anonim válasza:
Nem zavarna, egy ilyen lány lehet szép és nem szép is.
2015. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi tudom én! Ennyiből akár lehet szép is, csúnya is. Meg az sem mindegy, hogy hogyan viselkedik. Buta vagy normális. Jó fej vagy hülye.
2015. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem nem.

Bár azon is múlik, hogy hordja a haját, szépítkezik-e egy kicsit, vagy csak minden úgy natúran van ahogy az ősanya adta. Ha nem az utóbbi akkor nem zavarna.

16/F

2015. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából elég csöndes vagyok...kicsit szégyenlős mások előtt...de viszont szoktam elég sokat viccelődni a barátaimmal...mindig adok magamra...hát...a hajammal elég sokat szoktam bíbelődni...szóval arra is adok...kicsit érzékeny típus vagyok...csak azéert kérdeztem ,mert nemtudom h mit gondolnak rólam mások... :(
2015. jún. 29. 14:09
 5/8 anonim válasza:
Első vagyok, ilyen tulajdonságokkal szerintem csak szép lehetsz. Sőt szívesen ismerkednék, barátkoznék ilyen lánnyal :).
2015. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak tünsz :)
2015. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélni? :)
2015. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam Újpesten egy ilyen lányt és nagyon szép volt :)
2015. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!