Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy semmihez...

Miért van az, hogy semmihez nem értek úgy igazán? Mármint, hogy nincs egy adott téma, amire azt mondhatom, hogy na én ezt tudom és értem.

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok és most fogok érettségizni, majd pedig azután szeretném folytatni a tanulmányaimat. Jelenleg közgazdaságot tanulok, ahol a jegyeim jók, de ez nem tükrözi a valós tudásomat, ugyanakkor nem is szeretem azt, amit tanulok és érzem, hogy nem is az én tudományköröm.

Gondolok a kérdés alatt arra, hogy általános jellemző az, hogy érettségi előtt így érez egy gyerek vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen és- ne adj isten- tudatlan.

Legnagyobb félelmem, hogy nem lesz belőlem senki.


2015. jún. 30. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vett rá még az élet,hogy foglalkoznod kelljen új dolgokkal, megtanulni valamit, informálódni róla.

Ahhoz értesz igazán amivel a szabadidődben foglalkozol,és érdekel.

2015. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg önismereti könyveket, írásokat olvasni, sokat segíthet a belső utad megtalálásában.


"nem lesz belőlem senki"


A legnagyobb csapdája az emberiségnek, hogy mindíg valami magasztos célt akarnak elérni a jövőben, ezért feladják a jelen szépségét.

Dolgozz a jövőn, tegyél meg mindent amit csak tudsz, de ne görcsölj rajta. Élvezd a pillanatokat.

Ha csak ülsz a szobádban és ezen gondolkodsz, hogy mi lesz belőled, azzal nem jutsz előre. Gyakran a legnagyobb felfedezések akkor jönnek, amikor nem is számítunk rá.

2015. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh. Hát nem gondoltam, hogy ilyen normális válaszokat is lehet itt kapni, amik ráadásul hasznosak is. Elgondolkodtam rajta és igazatok van, nagyon szépen köszönöm!
2015. jún. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!