Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most őszintén. Ez tényleg...

Most őszintén. Ez tényleg ilyen nagy proléma?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm.Nagyon jól elvoltunk, és mindenben számíthattunk egymásra.Egy helyen sportoltunk,és ott ismerkedtünk meg.Aztán kiléptem abból az egyesületből, mert már nem kötött le a sportág.Egyre kevesebbet beszéltünk.Ha írtam, néha órákkal később írt vissza , mikor persze kijelezte hogy látta.Aztán egyik nap rámírt, hogy nálam hagyta a könyveit, hagy ugorjon már át értük.Lemondtam a progrmom, hogy várjam, aztán egy fél órával a megbeszélt időpont előtt közli hogy nem jön, mert elfoglalt.Aztán persze kitett egy csomó képet amin a városba szórakozik a barátnőjével.Ráírtam, hogy kérdőre vonjam, és egyszerűen és lettem p*csként beállítva, merthogy engem csak az anime meg az xbox érdekel, és sosem mentem el vele sehova.Én 15 évesen nem szeretnék eljárni velük kocsmázni és cigizni, és szerintem ezért nm lehet engem felelősségre vonni.Azt mondta elege van már belőlem, mert csak az animével foglalkozok.Tényleg ilyen orbitális probléma ez? Hogy nem fiúzom, nem iszom, nem cigizem hanem inkább animét nézek?

Most velem van a baj?



2015. jún. 30. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

hogy nem fiúzol, nem iszol, nem cigizel... az egyáltalán nem probléma. Sőt!

De, hogy csak animéket nézel, az érthető, hogy unalmas.

2015. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, ahogy vele sincs, mindenkinek vannak dolgai ami érdekli, téged az ami, őt meg teljesen más, ezért nincs sok értelme nektek barátkozni. Gondolom titeket a sport kötött össze, de annak vége lett mikor te meguntad. Ez van. Majd találsz más barátokat.
2015. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagy,lesz még időd zülleni, meg fiúzni.

Anime nézése nem baj, pontosabban akkor nem gond,ha az életedre nincs túl nagy hatással,ha azért kimozdulsz néha,mégha nem is kocsmázni.

2015. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom egyre inkább beleéled magad az animék világába, ennek arányában a valódit meg kizárod. Menj emberek közé, nem kell ahhoz inni és cigizni, hogy egy kicsit kimozdulj. Tiszta zombi lesz így belőled a gép előtt.
2015. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem baj :) Én is épp Tsubasát nézek.. Ha rám jön új animét keresek és megnézem. Ha egész nap csak a gép előtt ülsz, az baj.. Menj el kutyát sétáltatni.. (Ha neked nincs esetleg menhelyen). Keress esetleg új sportot, tényleg jó hely az ilyen klub az ismerkedésre.. Az, hogy kimozdul az ember nem= cigi, kocsma.. Én 24 évesen nem cigizek, nagyon ritkán megyek (akkor is mások hívank..) kocsmázni, esténként eljárok futni.. S épp tervezem,h beiratkozom pl táncra.. :) Szóval mondjuk napi 4 óra anime nem baj, sőt ;)

De napi 16 óra anime és 6 óra alvás, az már igen.. :D

2015. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 17:49-es vagyok, lépj be anime klubba vagy esetleg próbálj meg alapítani egyet.. :) Ott kedvedre foglalkozhatsz vele, s még barátokat is szerezhetsz.
2015. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs veled baj
2015. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformán értek, ez a baj. Nekem van egy barátnőm, aki óvodás korom óta barátnőm, de kb. ebben a korszakban egyszer még meg is téptem, mert nem azt csinálta, amit én akartam. Azóta 40 felé járunk és barátnők vagyunk továbbra is. Borzasztóan kiszámíthatatlan ez az időszak amiben vagytok.
2015. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, hogy nem pasizol, cigizel. Sőt, jó!

De az is érthető, hogy neki az anime unalmas.

Viszont a konkrét helyzetben neked van igazad. Ha te lemondod a programodat azért, hogy eljöhessen a könyveidért, akkor tényleg nem szép tőle, hogy mégsem megy el.

2015. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj.Szerintem jófej vagy.
2015. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!