Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most őszintén, ez normális?

Most őszintén, ez normális?

Figyelt kérdés
Én nem tudom megérteni ha két jó barát meg akarja beszélni a dolgaikat akkor miért kell ahhoz se** részegre leinni magukat? Csak szerintem nem normális ez??

2015. febr. 22. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sose iszom le magam, de gondolom becsiccsentve könnyebb beszélni a dolgokról
2015. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok 1-2 sör, becsiccsentve , de részegen mikor már normálisan szinte beszélni sem tud? Van értelme ilyen férfival tervezni? Ok, hogy ez egy évben 3-4 alkalom de szerintem nem kellene annyit inni, ha többször találkoznának többször lenne ez??
2015. febr. 22. 01:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Stzem senki se csinál ilyet.

Ha vmit megakarsz beszélni akkor megvárod, kijózanodj ah részeg vagy, nem berugsz ha józan.

Bár én az alkohol fogyasztást sem értem.

Én sosem iszok.

2015. febr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel én legfeljebb csak filmekben találkoztam, pedig megfordultam már sok ember között.


Van úgy, hogyha "beülnek egy italra" egy jó baráttal, abból lerészegedés lesz, de sokkal jobb eséllyel, ha nem csak két félről, hanem kisebb baráti társaságról van szó.


A sógorom alkoholista, rengeteg sört iszik, ami a családi életét eléggé pokollá teszi. A társasági életét azon kívül, nem tudom, milyen. Belőle mondjuk kinézném, hogyha beülnek baráttal valahova, akkor a fent felvázolt szituáció alakul ki.


A miért kérdésre nem igen tudok válaszolni, nem iszom, csupán alkalmakkor keveset. Vannak, akik egyébként józanon nagyon gátlásosak, vagy csak van egy adott téma, amiről nagyon nehezükre esik beszélni, arra az alkohol nagyon fellazítóan tud hatni, és esetleg idő közben elvetik a sulykot és túlzásba esnek az ivással.


Szerintem sem normális, lehet mértékkel is inni. De ha tényleg két megértő, egymást régebb óta ismerő barátról van szó, akiben megbízik az ember, ott feleslegesnek tartom, hogy akár egy komolyabb problémát ne lehessen megbeszélni pia nélkül.

2015. febr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy normális. Akkor maximum álok a "megbeszélés" és igazából inni akarnak.
2015. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a megbeszélés csak alibi az ivásra.
2015. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!