Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagymellű nők előnyben?

Nagymellű nők előnyben?

Figyelt kérdés

Érdekes megfigyelni, hogy a mellben erős nők öltözködéstől függetlenül, még szerény-szolid-visszafogott öltözködésben is mennyivel több segítséget, figyelmet kapnak férfiaktól, mint kevésbé vagy egyáltalán nem "anyás" kinézetű nők.

Más is így látja? És lehet ezen változtatni, vagy ez van, szokjunk hozzá és kész?



2015. júl. 1. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nagy mell vonza a tekintetet, még én is megnézem nőként.
2015. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így látom, viszont tőlem ugyanannyi figyelmet kap, nem kivételezek :) Már ha igénylik persze..
2015. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy van, aki megnézi, de ahogy én láttam, nem biztos.

Még kifejezetten öreg asszonyokra is áll ez, pl. a húsboltban. Amikor anyukámmal vásárolni megyek. Pedig abszolút rendesen öltözködik. A "satnyábbakre" rá se néznek, a szép erőseknek keresik a kedvét. Jobban válogatnak nekik, szebb húst kapnak. Látom.

2015. júl. 1. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nincsennek nagy melleim,és nem kivételeznek velem sehol..eléggé erôs személyiségem van,azt gondolom az fontosabb mint a mell méret! A mell egyszer ůgy is meg ereszkedik,pláne a nagyok.. Errôl ennyit.. '19/N
2015. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a meglepő? Mi férfiak imádjuk a nagy melleket, ilyenkor nehezen tudunk másra koncentrálni, megbabonáznak. A nagymellű lányoknak még a csillagokat is lehoznám:D
2015. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Ez nagyon egyszerű.


Egy nagymellű nő alkalmasabb a szoptatásra/anyaságra, mint egy kicsi. Márpedig egy pasas első sorban anyának valót keres a leendő gyermekének. Ez épp olyan, mint amikor a nők döntenek mindig az izmosabb, magasabb férfiak javára a satnyábbakhoz képest.

2015. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem párválasztásra gondoltam, csak egyszerű hétköznapi életbeli szituációkra. Nem is fiatal nőkre, amit látok,az idős nőkre is igaz.

Ha mondjuk két öregasszony közül az egyik szatyrát elveszik, hogy segítsenek -és a másik hasonló- ,akkor az erős felsőtestűtől veszik el. Olyan ember is, akinek a saját anyja nem volt olyan.

2015. júl. 2. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ízlés kérdése.

Akinek bejön a nagy mell,annál biztosan úgy van ahogy írod.

Persze,hogy megkapja a szemünket.

Kivéve az öregasszonyokat :)

2015. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem alapvetően biológia. Ösztönből fakadóan a férfiaknak figyelemfelkeltőbb a nagy mell. A nőknek meg a vállasabb, sportosabb alkatú fickók jönnek be jobban, bár a nők nem kifejezetten vizuálisak.
2015. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!