Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nehéz ezt kimondani?

Miért nehéz ezt kimondani?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom kimondani, hogy köszönöm, valahogy rosszul érzem utánna magam ezért csak egy halk kösz szokott lenni, ha kérdeznek valamit megint furcsa azt mondani, hogy igen, inkább jah-val válaszolok, vagy ha nem értek valamit akkor nem tessék, hanem mi, mit mondtál?

Nehezemre esik kimondani ezeket a szavakat pedig nem vagyok bunkó.

Miért van ez?

17/F


2015. júl. 2. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán kis korodban durcáskodtál és direkt nem mondtad, nehogy örüljenek a szüleid. Később meg már megszoktad, hogy nem mondod és így maradtál. Fog ez még változni, ne aggódj.
2015. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

passzívak vagyunk a környezetünkkel. Nem akarunk kommunikálni, nem akarunk megnyílni, nem akarunk ismerkedni avgy nyitni a világ felé.

Ez a mi generációnk. A passzív fiatalok generációja. Nem vagyunk leleményesek és gyávák vagyunk. Félünk a sötéttől, a véleményünk hangoztatásáról, esetleges incidensektől. Bemenni egy boltba úgy, hogy azt mondom hangosan és érthetően az eladónak, hogy "Jó reggelt kívánok!"? Soha! Tiszta égő! Még a végén észrevenne valaki, hogy itt vagyok! Végülis nem #yolo már kenyeret venni anyámnak a közértben. Sőt. Inkább be se megyek! Majd azt mondom épp elfogyott. Ez jó lesz. Az iPhone-om megvan. Kihisztiztem. Érvágással fenyegetőztem. Nem avgyok rá büszke, de mégis, mert az enyém. Anyám nem tudja kifizetni a hitelt. Kit érdekel? Legyen az ő baja. Én #swag vagyok!

Megszólított valaki az utcán és kérdezte hol van a posta! Megijedtem. Posta? Az mi? Ja igen egyszer ott töltöttem fel a kártyámat! Jah nem, anyám volt. Én kint megvártam. Mit mondjak? Azt mondom hogy nem vagyok idevalósi. Ez jó.

Suli? vannak barátaim. nem sok. Inkább csetelünk. Nem akarom hogy más is hallja miről beszélünk. Így jobb. Nemsokára megjön a családi. Nike-nél vagy a Garage Store-nál vásároljak? Holnap felmegyek Bieber instagramjára és lecsekkolom ő mit hord! Armani? Nem túlzás? Ha ő azt, akkor énis. Ez okés. Bár a suliba összeszámolhatom hányan hordanak nikét és akkor olyat veszek ha az több mint a másik. Ülök a buszon. Nem köszöntem a buszsofőrnek. Ez egy fhasz. Tahó gechi. Minek köszönjek? Nem ismerem. Meg amúgy is. Kapja be. Fülbe zene. Nini de van wifi. Gyors szelfi. A zene üvölt. Spotify-on minden fentvan! Ajánlom! ask.fm tele. Mellettem valaki fulldokol. Itt rohangálnak az emberek vízért és segítségért. Bohócok. Mit pattognak? Ha kimúlik akkor jobb neki úgy! Nem az én dolgom. Majd kiteszek egy szomorú smile-t facebookra hogy dicsekedjek. Jó lesz! Egy néni az út felén van, és már villog a lámpa, hogy hamarosan vége a gyalogos átmenőnek. Fellököm, az a biztos! Úgy nem fog elesni ha nem elütik. Oké. Egy hajléktalan pénzt kér. Nincs. Vagyis van, csak croissantra meg egy ötöst szántam ebédre a mekibe. Akkor mégsincs. Sorry bro'! Anyám főzött. Sült oldalas és tört krumpli. Fúj! Ezt nem tehetem fel a twitterre. Ennél a mekis hambi is jobban van tálalva. Az már trendi. Holnap fodrász! Bieberes legyen vagy Edward Cullenes? Majd ott döntök. Teszek bele melírt. Pinket. Hazaérve anya üvölt. Leszidott hogy pink a hajam és a gatyám ülepe a térdemen van. Mit magyaráz? Ki ő nekem? Dühből elmegyek tetováltatni! Respect felirat lesz a mellkasomon vagy a csuklómra a "Stay strong"? Majd pénzfeldobással. A bank viszi a házat. Anya azt mondja albérletbe kell költöznünk a lakótelepre. A cigányok közé? Inkább megyek a híd alá. Áh...ma a köldökömig érő kivágott izomtrikót veszem fel. Rózsaszínt, vagy lilát. a csajok szerint cuki. bár Márk szerint is... gond nem lehet. Boldog vagyok. Munka? tervek? Áhhh... én a mának élek! Na megyek is Smite-ozok vagy Lolozok egyet hogy levezessem a feszültséget!


#yolo #swag #yoloswag #swagyolo #anyamegyidiota #elkoltozokitthonrol #iPhone 6 plus #galaxys66 #instagramselfie #selfie #haggyatoknemazendolgom

2015. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2-es te ezt biztos, hogy ide akartad?

Amilyen személyt leírtál azokat utálom a legjobban és semmi közöm nincs hozzájuk, nem tudom honnan vetted ezt a baromságot Boltba elmegyek ha kell, buszsofőrnek mindig köszönök és még egy 890 Ft-os újságra is szégyellek pénzt kérni.

2015. júl. 2. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Összes köszönés és hasonló megnyilvánulások értelem vesztettek lettek.

Ne köszönd meg ha nem érzel hálát érte.

Ha van egy válaszod, véleményed, nyugodtan adj hangot neki főleg ha kérdezik.

2015. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!