Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még kimondani is...

Mit tegyek? Még kimondani is nehéz de azthiszem, hogy a legjobb barátnőm tolvaj.

Figyelt kérdés
Azthiszem ellopta az egyik legkedvesebb nyakláncomat.De miért tenne velem ilyet? 2éve legjobb barátnők vagyunk és én megbíztam benne.Most mit tegyek?Kérlek segítsetek!

2012. aug. 12. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem veszítetted el? Vagy csak máshová raktad le?
2012. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először nézz át mident, mindenhol, mielőtt meggyanúsítanád. Honnan gondolod hogy ő volt?

Hozd szóba és kérdezd meg hogy nem e tudja hogy hová tehetted, mert a te agyad szita és nem emlékszel rá. De ez ne legyen számonkérő, mert ha nem ő volt akkor a barátság végét is jelentheti ha azt érzi hogy őt hibáztatod.

2 év meg nem olyan hosszú idő, bocsánat hogy ezt mondom..

2012. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy beteg és nem mondta eddig el? Amúgy jó családból származik, nincsenek mostanában anyagi gondjai? Talán tesztelhetnéd is, hogy csinál e még egyszer ilyet: pl hívd át jól látható helyen hagyj kint valami ékszert és majd meglátod mi lesz. Így szerintem könnyebb lenne neki állnod, gyanúsítgatnod sem kellene csak kipuhatolózni miért lopott aztán pedig megbeszélni vele.
2012. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én már sokmindenről gondoltam, hogy ellopták, volt, hogy egészen egyértelműnek tűnt a helyzet, de szinte mindig kiderült, hogy megvan. A maradék esetekben valószínűleg csak elvesztettem az illető dolgot.
2012. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő sem viccből gyanúsítja meg a legjobb barátnőjét. ha jól látható helyen hagy valamit, azt nem hiszem,hogy nagyon elcsórná.az azért feltűnik,hogy eddig ott volt a nyaklánc az asztalon,elész wc-re és már nincs ott..
2012. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

te meg, drága kérdező igazán megáldhatnál minket néhány részlettel,mert a kisujjamból nem tudom kiszopkodni.

Miért gondolod,hogy ő volt? Láttad nála?

ő volt utoljára a közelébe?Átnézted mindenhol?stb.

2012. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bizonyíték nélkül perszehogy nem gyanusítanám meg,de minden jel arra utal,hogy ő volt.Még magam sem akarom elhinni.Már mindent felkutattam és sehol sem találom,felvolt akasztva a szekrényemre a többi nyakláncomhoz.Tegnap este ittaludt a barátnőm és ma észrevettem,hogy eltűnt a nyaklánc.Csak ő lehetett :(
2012. aug. 12. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2012. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én is azt hittem 2 évig egy barátomról, hogy ellopta egy könyvemet, mert eltűnt, amikor vele voltam, és később láttam nála. Mivel amúgy is ritkán találkozom az illetővel, és nem volt bizonyítékom, nem vádoltam meg. Ez szerencse, mert évek múlva költözéskor előkerült a könyv, és kiderült, hogy nem ő volt.

Kérdezz rá finoman, hogy nem látta-e stb. Ha bizonyíthatóan tolvaj, mondd meg neki, hogy nagyon rosszul esett neked, hogy így visszaélt a bizalmaddal, és szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2012. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül nem -e lelökted, kérdezz rá a szüleidnél és ha sehol nincs akkor szembesítened kell a barátnőddel a helyzetet és gyanúdat és figyeld miképp reagál. Ha valóban ő vette el akkor robbanni fog, kiabál és kikéri magának.- -- ha viszont ártatlan, akkor lebénul a csodálkozástól és esetleg könnyes lesz a szeme is.
2014. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!