Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves lány vagyok és kicsit...

20 éves lány vagyok és kicsit duci. Már szeretnél barátot de nem foglalkoznak velem a fiúk hiába próbálok akár én közelíteni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 10:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
Fogyjál le, sportolj, tegyél azért hogy jobb alakod legyen. Lányként van annyi szerencséd, hogy sminkelhetsz is.
2015. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Pórbáltam de nem sikerült annyira amennyire akartam. az arcom sem lehet a legszebb mert sokkal vastagabb lányoknak is van barátja. ez elvette a kedvem
2015. júl. 4. 11:01
 3/41 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy szeresd, fogadd el önmagad, legyen önbizalmad, pozitív kisugárzásod. Ha nem vagy magaddal megelégedve, változtass, de az is elég, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Ha ezek megvannak, akkor érdemes elkezdeni komolyabban foglalkozni a fiúkkal.
2015. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. igazat megvallva nem is a duciságom zavar hanem az arcom. és azon változtatni nem tudok. páran mondták hogy nincs velem baj de ők is kerülnek.
2015. júl. 4. 11:09
 5/41 anonim ***** válasza:
Az arc adott, sajnos azon nem lehet változtatni, már ami a természetes úton történő változást illeti. Ha nem éppen erősséged a sminkelés, kérj segítséget, de szerintem mindenképpen érdemes vele kísérletezni. Vagy ennek ötletét teljesen elveted?
2015. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

az arcod is fogy, ha te is fogysz...amúgy meg ne azért akarj fogyni, szépülni, hogy legyen pasid, hanem azért, hogy magaddal elégedett legyél!


úgyhogy irány a konditerem, akár egy személyi edző is + kozmetikus és fodrász ;) egy új frizura, rendbe tett arcbőr, és kiszedett szemöldök csodákra képes :)

2015. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Küldj képet megmondom min kellene javitanod!

Budapest 21/F

2015. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
sminkelni nem szeretném magam. soha nem csináltam. [link] így nézek ki. szerintetek min kéne változtatnom főleg?
2015. júl. 4. 11:22
 9/41 anonim ***** válasza:

Hogy próbáltál meg lefogyni? Az arcod is sokkal jobb lenne, ha vékonyabb lennél.


Orvosnál jártál-e már, hogy kiderítsd nincs szervi oka?

2015. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
futni jártam. orvosnál rendszeresen voltam. fogytam is a futástól de abba maradt családi okok miatt.
2015. júl. 4. 11:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!