Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merek Balatonra/ strandra...

Nem merek Balatonra/ strandra menni mert nagyon vékony vagyok és semmi mellem sincs (! )? 14/L Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Irigylem azokat akik teltebb alkatukkal is ott vannak a standon, de persze őket senki nem nézi meg engem viszont tuti megnéznének (régebben mikor utoljára voltam akkor is megnéztek) hogy milyen vélony vagyok.

De legalább cicim lenne... De az sincs.

Szégyenérzet 100%



2015. júl. 4. 23:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, rengeteg ilyen vékony lányt látok a strandon, sokaknak (nekem is) ez jön be.

Amúgy pont azért nem mennek a strandra, hogy olyanokat nézegessenek akik nem tetszenek nekik. Van elég ember akiből lehet válogatni, inkább a jóval van elfoglalva mindenki.

Azt mi alapján írod, hogy "megnézték milyen vékony vagy"?

2015. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hm, miért kellenek a gyerekeknek ezek a felnőtt problémák? Anno nekem az volt a bajom, hogy szégyelltem, mikor nőtt a ma ellem, meg nem tudtam mit kezdeni a kajla végtagjaimmal. Mondjuk akkoriban még nem is volt divat a plasztika és főműsor időben se lehetett a tv-ben pucér melleket látni. Talán inkább ezzel a probléma, de semmiképpen nem veled. Inkább örülj, hogy mész a Balcsira, én szívesen mennék és érezd jól magad, ahelyett, hogy a hülyeségeken befeszülsz. Lesz még problémád az életben, ne gyárts magadnak feleslegeseket. Szórakozz, kapcsolj ki, élvezd a nyarat.
2015. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
ott fekszenek a pledeken a fűben miközben mennek be az emberek a vízbe es mikor én indultam el a vízbe mindenki utanam nézett .. visszasfele egy gúnyos hangú félmondatot is sikerult elcsipnem: "na ilyen vékony..."
2015. júl. 4. 23:47
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A 90%-át beképzeled magadnak.
2015. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan meg komoly pénzeket kiadnak azért, hogy olyan vékonyak legyenek, mint te. persze, hozzáteszik a még több pénzért beszerzett aktuális melleket.

Ha tetszik, ha nem, még gyerek vagy. Fejlődésben lévő. Lehet, pár év múlva meg visszasírod a mostani vékonyságodat.

Mindig vannak olyan ifjak általában, akik bárkin találnak megszólni valót.

2015. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ami engem illet, én már nem vagyok gyerek, de bizony hasonló tapasztalataim vannak. A vékony, sovány embereket borzongva nézik, míg az elhízott, sörhasú hájtömegek teljesen elfogadott látványelemek a strandon. Ki érti ezt?
2015. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

nem fogok valtozni!!

Mivel nagyon magas is vagyok nem csak vékony és van egy 22 éves tetvérem (lany) o is ugyanilyen maradt..

Igen sokan akarnak vekonyak lenni!! de nem ennyire..

2015. júl. 5. 00:20
 8/34 anonim ***** válasza:
22%

A para, a nyüzsi, meg a zizi fogyaszt.


Intézd úgy, hogy mindig nyugodt és elégedett legyél.

Az hízlal.

2015. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

reggeli, ebéd, 2 uzsonna, vacsora, + "éjjeli"

sok hús és tojás

Teljesen nyugodt környezetben élek.

NEm HIZLAL

2015. júl. 5. 00:31
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Küldesz képek fej, csak a tested rol bikiniben?


Em is vékony vagyok, ez a családban genetika, anya is ilyen volt, csak a "drága-drága" orvosok ezt nem bírják felfogni

Es azzal szekalnak (enyhe kifejezés :D ) hogy biztos lelki okai vannak a vekonysagnak, pedig NEM :D

Es ha 1 tábla csokit megeszek se hízok semmit

Hat ez van :D

De mar inkabb örülök neki, hogy azt ehetek, amit csak akarok ( kivéve, ha a fogszabi miatt faj a fogam :D )

2015. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!