Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kórházba kerűlnétek valami...

Ha kórházba kerűlnétek valami komolyabb betegséggel, nektek az lenne a jobb ha mennének hozzátok látogatóba a családtagjaitok/barátaitok? -vagy inkább ne látnák a nyomorotokat?

Figyelt kérdés
Én személy szerint,nem szeretném ha hozzám bejárkálnának,mikor beteg vagyok! Szerencsére nem vagyok beteg,csak eszembejutott.(Bár lehet ha oda kerülne a sor,akkor már más lenne a véleményem)
2015. júl. 6. 05:27
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

El is kell lásson valaki.

Be kell hozza az összes használati tárgyat, ami kell, törölközőtől a papucsig, és ennivalót is kell hozzon minden napszakban, mert még hűtő sincsen.

2015. júl. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

En voltam nagyon beteg. Bejöttek hozzám. Láttak elesettnek, félhullának (nem nevezném nyomornak, de a te szavaiddal ezt ugyanazt jelentik). Nem bántam. Jól esett a törődésük, szeretetük. A munkáltatóm is bejött. Soha nem fogom elfelejteni nekik. Nagyon sokat segített a biztatásuk és csak a tudat, hogy fontos vagyok nekik és várnak vissza.


Az elso valaszolot kiegeszitve a sulyos valosag, hogy a magyar egészsegugy olyan helyzetben van, hogy tanacsos is, ha bejarnak hozzad es szemmel tartanak a rokonaid, barataid. Nagyon kiszolgaltatott tudsz lenni es nincs kapacitas es sokszor akarat se, hogy minden betegre rendesen odafigyeljen a szemelyzet. Ha nem jarnak be hozzad, lehet nem fogsz enni se, nem cserelik a pelenkad vagy durvabb baj is lehet. Ha kulsos is radnez (viszi az ajandekot, penzt vagy jo esetben csak kedvesen mosolyog a szemelyzetre is, netan szamonkeri az allapotodat), nagyobb esellyel eled tul es gyogyulsz meg.

En se hittem volna. Nalam a sok latogato magat hozta csak es nekem aprosagokat, de biztos vagyok benne emiatt is jobba figyeltek ram masok is. (Ez nem hangzik jol, de sajnos igaz.)

Roviden: mindegy mi a nyomorod egy korhazban ne szegyelld, hanem orulj, hogy szeretteid elpartolas helyett melletted akarnak lenni.

2015. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a sok látogatót. Egy valaki nyilván áll hozzád olyan közel, akitől ezt elvárod, a többi meg várja meg a gyógyulásod.
2015. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!