Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak ilyenkor a...

Mit gondolnak ilyenkor a férfiak, miről beszélnek, miért viháncolnak?

Figyelt kérdés
ha meglátnak egy nőt akkor rögtön egymásra néznek és röhögésbe törnek ki aztán sutyorognak és ismét röhögésben törnek ki...nem egyszer fordult már elő velem és nagyon idegesítő..teljesen befeszülök tőle és rosszul érzem magam..
2015. júl. 6. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mennek a kommentek hogy milyen jo csaj vagy, meg temazgatnak hogy ki, milyen pozicioban, mit csinalna veled:)
2015. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen itt a bökkenő... nem vagyok szép és az alakom sem jó...és érzem,hogy rosszat mondanak és azon röhögnek,hogy hogyan nézek ki...és emiatt befeszülök és rosszul érzem magam..mint már írtam a kérdésben..és tudni szeretném miket gondolnak ilyenkor..nem érdekel ha bántó dolgokat írnak de tudni szeretném
2015. júl. 6. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer ugy kivancsisagbol, kerdezd meg a vihancolokat. Pusztan felmeres jelleggel, semmi indulat. Azt nezd meg utanna ki lesz befeszulve. :)
2015. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok inkább gyerekek lesznek.
2015. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán tényleg rajtad nevetnek, és nem csak bebeszéled magadnak az egészet, akkor pont azon nevethetnek, hogy valószínűleg ordít rólad, ahogy befeszülsz, és kitör a frász.


Legyél nyugodt, pusztán azon, hogy egy nőnek nincs jó alakja, egy férfi nem fog röhögni.

2015. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dellfil ***** válasza:

Azok nem férfiak. Koruktól függetlenül éretlen kamaszok.

Mit gondolnak? Szerintem semmit. Egymás előtt bizonygatják nagy macsó férfiasságukat. Automatikusan. Gondolatok nélkül. :D:D


dellfil

2015. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!