Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság, ha...

Szerintetek bunkóság, ha megmondom a másiknak hogy nem érdekel a téma amiről beszél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta beszél róla, egy perce vagy egy órája.
2015. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm ilyen.. Mindig sztorizgat a "pasijáról" akivel Sosem fog összejönni, mindig másik, tudom hogy a legközelebbi talinál is valami pasiról fog beszélni, de csak du*nak azt Ennyi max, na én olyankor meghallgatom, mosolygok egyetértek vele, de annyira nem érdekel.. De sose mondanám neki h nem érdekel.
2015. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Illik a másikat türelmesen hallgatni - egy ideig. Ha állandóan ugyanazzal jön, vagy egy órája hallgatod, akkor jelezheted neki, hogy váltsatok témát, mert nem akarsz/tudsz ebbe ilyen mélységekben belemenni.

De pár perc témázás után ha ezt mondod valakinek, vagy minden egyes olyan témánál, ami nem érdekel, akkor bunkónak fog tartani.

2015. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod mennyire örülnék, ha ezt valaki így szó szerint kijelentené? Sokkal könnyebb lenne megtalálni a közös hangot.
2015. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból ezt a fajta őszinteséget a legtöbb ember bunkóságnak titulálja-mert kevesen ennyire őszinték. Én olykor közlöm, hogy bocs, de ez engem nem izgat, nem vagyok benne jártas, van amikor meg hagyom, hogy a másik csak mondja és mondja-hála az égnek igazából csak néhány ilyen ismerősöm van, akik beletudnak lendülni a kis mondókájukba.

Múlthéten szakgyakorlat miatt több napot együtt töltöttem az egyik csoporttársammal, roppant kellemetlen volt, hogy folyamat olyan dolgokról beszélt amiről tudta, hogy fogalmam nincs-számítógépes animációval kapcsolatos dolgok-ráadásul mindig ugyan azt mondja el ezzel a témával kapcsolatban. Mondjuk én okoztam magamnak az egyik ilyen kínos 1 órás hallgatást-mert megkérdeztem milyen könyvet olvas-azt hittem, hogy két mondatban összefoglalja, erre egy órán keresztül taglalta, hogy ki kivel mit hogyan-fantasy könyv, engem az ilyen dolgok sem kötnek le, de gondoltam, hogy udvarias leszek :D hát ráfaragtam, de nem volt arcom azt mondani neki 5perc után, hogy jó, elég lesz, mert tudom milyen, szívére vette volna a dolgot.

2015. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!