Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék keményebb srác?

Hogyan lehetnék keményebb srác?

Figyelt kérdés
Nagyon szánalmas gyereknek érzem magam.Mindig kedves vagyok mindenkivel,kerülöm a konfliktusokat,és sokszor hagyom magam kihasználni.nem szeretem ha nem bírnak az emberek.Ha beszólnak nekem,nem tudom megvédeni magam,és nem is nagyon merem.Minden dolgon jobban megsértődöm mint kellene, és túlságosan számít hogy mit gondolnak az emberek rólam.Ritkán kerülök társaságba de ha mégis akkor is legtöbbször kussolok és csak hallgatom mit mondanak az emberek.Szégyellem magam azért is ahogy kinézek, vékony vagyok mint egy nő,0 izom, és a hangom is olyan halk mitha meleg lennék.Gondolom a sportolás egy kisebb megoldás lehetne,hogy legalább a külsőm ne legyen ilyen kínos, de a személyiségemen az sem változtat. Most múltam 17éves és nem szeretnék így a felnőtt korba lépni. Szeretnék sokkal talpraesettebb lenni, és kevésbé érzékeny.azthiszem az a baj, hogy otthon túl nagy elkényeztetést kaptam, mindig megkaptam mindent amit akartam és soha nem szembesültem az élet nehézségeivel. szeretnék végre változtani magamon, mert ez így nem élet. Csak nem tudom mit, és hogyan csináljak.
2015. júl. 7. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami küzdősport és mellé szabadidőben egy kis edzés nem ártana :) Ha mást nem akkor magabiztosságot adna és bekerülnél egy jó társaságba. Ott is mennek a beszólogatások, de nem komolyan kell felfogni. Valami jobbat kell visszaszólni. Ha sikerül nyertél, ha nem akkor vesztettél. De ha vesztesz az se jelent semmit, semmi legapróbb baj se lesz belőle, sőt nyersz azzal hogy hozzászoksz. Régen én is sokat adtam arra hogy mások mit gondolnak rólam. Aztán rájöttem hogy vannak emberek akiket meg én nem kedvelek. És rosszabb attól nekik? Nem. Nem foglalkoznak vele, és jól teszik. Akkor én minek foglalkozzak azzal hogy engem ki nem kedvel?

Sok sikert :)

2015. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dominancián kell erősítened első sorban.

Nézz utána az interneten, hogyan tudsz ezen dolgozni.

Esetleg egy pszichologus is tud ezen segíteni.

2015. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerezz sok xp-t és fejleszd magad szorgalmasan.
2015. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azthiszem a szüleimet kell hibáztatnom ezért.folyton gyerekként kezelnek,és sosem tudnak nemet mondani.Nem gondoltam hogy ekkora baj lesz belőle,de bármit akartam kiskoromban azt mindig azonnal megkaptam.ez még most is így lenne sajna,de legalább rájöttem hogy nem kell már semmi nekem,mindenem megvan, és nem is kérek semmit már. tudom hogy mindent csak szeretetből csináltak, de sajnos túlságosan megszoktam a könnyű életet. ezért nehéz most változtatni ezen.
2015. júl. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!