Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne legyőzni a...

Hogy lehetne legyőzni a szeretethiányt?

Figyelt kérdés

Szerintem szeretethiányos vagyok sajnos. A legkisebb dolog miatt is képes vagyok megharagudni a barátaimra (persze nem maradandóan). Nem tudok pihenni, mindig azon agyalok, hogyan lehetne még jobb az adott dolog. Állandóan ezen szorongok, mert úgy érzem, semmire nem vagyok jó, és mindenen javítani akarok. Ha úgy érzem, közelebb kerültem egy barátomhoz, csak akkor tudok pihenni, de akkor is csak egy napig, és semmisnek érzem utána az elért dolgokat.


Hogy tudnék változni? Volt már olyan aki ezt megélte?


Minden választ nagyon köszönök.



#szeretethiány.
2015. júl. 7. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Öleléssel, most nekem is jól esne...
2015. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó lérdés! szerintem én is az vagyok...ha találok megoldást irok addig is beszélgess emberekkel akik törödnek veled mert ha érzed hogy törödnek veled jobb...ha gondolod nekem is irhatsz..
2015. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen szinten mindenki az... Még az is, akinek családja van, vagy párja, át is érezhet ürességet, hiányosságot sajnos... Próbálj meg barátkozni, vagy otthon minél jobb kapcsolatokat kialakitani a családtagjaiddal... Ha kamasz vagy, ezek az érzések teljesen normálisak az életedben... Depresszió, szeretethiány, magány, céltalanság... A lényeg a boldogság, és a pozitív életszemlélet!!! :)

Nekem az üres életemet teljesen megtöltötte Isten, minden téren... (keresztény katolikus vagyok)

2015. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ahh én is ugyan ilyen vagyok
2015. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szólj Istenhez. Szólítsd meg Őt, hív téged. Isten szeretete a legjobb egy ember életében. Úgy nem szeret senki más, mint Ő.
2015. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. 17 éves vagyok, de nem tudom, mennyire normális ez.


Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 7. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretethiány, akkor szakember talán segíthet. Én is tuti ilyen vagyok, de szerintem nem normális dolog.

Csak magamról tudok nyilatkozni, ez a szeretethiány mintha mindig ott lapulna a háttérben. Ritkán feltört a felszínre elég erőteljesen, nagyon hiányzott olyankor a párkapcsolat, de ez átmeneti volt nálam.


Számomra úgy tűnik a többi dolog amit felsoroltál, hogy nem kapcsolódik a szeretethiányhoz. De lehet, hogy tévedek.

20f

2015. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, akkor ez még normális :)

nekem az is segített annó, hogy beszélgettem itteni emberekkel, priviben. Ők, ismeretlenül is, rámutattak a jó tulajdonságaimra, arra, h értékes vagyok, és el lehet velem beszélgetni, annak, aki akar :) Szóval adtak egy kis önbizalmat, és volt egy kis társaságom is.

Ha gondolod, írhatsz nekem privit

18L

2015. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolkodás módodon kéne kicsit igazítani ami szerintem nekem menne s mindent leszámítva is elbeszélgetek emberekkel ha ezzel segítek.

Írj nyugodtan.

2015. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!