Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti láttok valami érdekeset...

Ti láttok valami érdekeset Unfieldban, amiért ennyien nézhetik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=4w2QIOR_4N0&feature=youtu.be

Ráakadtam, látom mennyi feliratkozója van. Mire kapták fel ennyire? Néha beszélni sem tud.


2015. júl. 7. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb.4-5 hónapja nézem és akkor még csak 50 000 feliratkozója volt.Én se gondoltam volna, hogy ennyi lesz neki ilyen rövid időn belül de én örülök a sikerének mert szerintem jófej és sokat lehet rajta nevetni :)
2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom azt, hogy unszimpatikus, de nekem egy átlagos srác aki átlagos dolgokról beszél, átlagosan. Semmi extrát nem látok benne, maiért érdemes lenne nézni. :D Komolyan ha én videóznék, nem is tudom mi lenne, de nem az a fajta vagyok aki felvállalná az arcát, nem szeretek szerepelni, másban élem ki a kreítív gondolataimat.
2015. júl. 7. 23:26
 3/10 anonim válasza:
Mar legalabb 1 eve nezem Patrikot. En a zenei munkassaga miatt kezdtem el nezni a tobbi vidiket. Es sztem nemcsak jo zenei vannak hanem eleg jo videos is :)
2015. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy nektek milyen unalmas életetek lehet, hogy ezek tetszenek nektek? :( Ez szomorú, menjetek már ki kicsit a szabadba.
2015. júl. 7. 23:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Én amúgy értem, hogy te miért nem látsz benne semmi különöset. 1-2 videó alapján mondjuk "csak egy átlagos", kicsit vicces srác.


Én 2 dolgot látok benne, ami engem személy szerint megfogott a stílusában:


1. Azok a személyes történetek, amiket mesél. Nyilván ilyen szinte mindenkinek van, de ki az aki megossza ennyi emberrel? Tényleg humorosak, és érdekesek, ilyeneket a haverokkal, barátokkal osztunk meg... És ez számomra azt sugározza, hogy nem csak úgy van a videózással, hogy jó, csinálom, mert pénz, mert ismertség. Hanem mintha tényleg foglalkozna azokkal, akik nézik, és "haverként" tekintene rájuk... hiszen megossza velük a személyes életének mozzanatait, nem csak véleményeket mondd meg stb.


2. Ha több videóját is megnézed, átsugározik rajta az a hozzáállás a családhoz, gyengébbekhez, barátokhoz, ami azért eléggé becsülendő, megfurcsa, hogy így látszik videón keresztül. Empátia, hűség, meg becsület. Legalábbis ez látszik videón keresztül.


Szóval ott van, hogy semmi különös nincs benne, de ezek az apróságot kicsit megkülönböztetik a többiektől:)

2015. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Eloszoris nincs unalmas eletem. Attol h tetszenek a zenei es neha nezek tole vidiket attol meg kiszoktam menni a szabadba amint idom engedi es nyilvan nem 1 eve a kepernyo elott ulok es nezem ot... De az h neha igy estenkent ha nemtudok aludni vagy csakugy szimplan youtubeozok megnezem 1 vidijet vagy hallgatom a zenejet ebbe sztem nincs semmi kivetnivalo. Abba se h neked nem tetszik. Nyilvan mindenki mast szeret mast kedvel nem vagyunk egyformak...
2015. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem levőhoz.

Azért mert szoktam nézni UNFIELD-et az még nem azt jelenti, hogy csak azt nézem és mást nem csinálok és ebből áll az életem.Tehát így ebből elég nehéz megitélni mások életét.

2015. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
UNFIELD a világ legjobb videosa ázért mert van bennne valami különleges ki az aki eggyet ért?
2015. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Qksy válasza:
Unfield nem olyan mint a többi vidis.Sztem az h szinte 2naponta van új videó az azért vmi.Oké hát van olyan videós is akinek minden nap van. De...nemtom mind1. Persze ez csak az én véleményem!
2015. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én régebben néztem Undield-et de mostmár én is úgy látom hogy egy átlagos ember. Meg az se olyan jó SZERINTEM hogy csak olyan vidiket csinál amit minden 2.videós is pl.:Reakció videó, kérdezz-felelek,levél bontogatós videó,vagy akár csak egy gameplay.A GTA V-ben azt se tudja hogy mit kell csinálni egy küldetésben. FIFA 14 négyel játszik, jó mondjuk ha nem kell neki 15 akkor oké. Szeritem itt nagyjából ugyan az a probléma mint Herby-nél akinek a pokolban a helye. Tehát nem tudom hogy hogyan lett ennyi feliratkozója?
2015. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!