Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan helyeket,...

Tudtok mondani olyan helyeket, csoportokat, ahol sikk érdekeset mondani?

Figyelt kérdés

Azalatt, amíg beszélgettem külföldiekkel ez nagyon feltűnt, hogy ők szeretik a ritkaságokat. Ez lehet egy ritkább szóösszetétel is, de ennél sokkal mélyebb dolgokra értem főleg. Érdekes gondolatokra. Ha van egy egyszerű kérdés, hogy pl. mit szoktál reggelente először csinálni, akkor őnáluk sikkes erre valami meglepőt mondani, ami ugyanakkor nem feltétlen jelenti azt, hogy ahhoz egy űrlényről kell beszélniük, hanem akár mindennapi dolgokról, csak éppen valami újszerű megközelítésben, amire addig nem gondoltak mások, és a sikk az, hogy ők így fejezik ki magukat.


Magyarországon tudtok mondani hasonló példákat?



2015. febr. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lipótmező... Ja, bocs. Az már bezárt.
2015. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én ettől SIKKítok
2015. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!