Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abban az esetben, ha lenne 3...

Abban az esetben, ha lenne 3 kívánságotok mik lennének azok?

Figyelt kérdés

Szabályok:

Tilos a jolly joker "kivanhassak még x-szer".

A szabalyok:

Egy kívánság ami saját magadnak szól.

A második ismerős/családtag/barát/bármilyen általad szeretett személy életét érintse.

A harmadik egy idegent, akivel futólag találkoztál az elmúlt 24 órában.



2015. júl. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát milyen tündér ez, aki kikötéseket tesz?
2015. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Azt, hogy a 2. mondat igaz legyen

2. Azt, hogy a 3. is igaz legyen

3. Azt, hogy a 1. már ne legyen igaz!

2015. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyek mindig egészséges.

Legyen anyukám mindig egészséges.

(Sajnos már mindkettőnknek volt komolyabb baja, így nekem ez nagyon fontos. Na meg ez az, ami nem megvehető, nem dolgozhatsz meg érte, nem kaphatod ajándékba, stb.)

Az idegen már nehezebb, gondolkodom, hogy van-e olyan, aki idegen, de valamiért megjegyeztem.

Ma a boltban volt egy férfi és egy kisfiú, sok mindent megnéztek, de nem vettek semmit csak egy kis üdítőt. A pénztárnál kaptak valami ajándékot (nem tudom, mi alkalomból, de kaptak a gyerekek) arra is rákérdeztek, hogy biztosan ingyen van-e. Nekik kívánom, hogy azt vegyék meg, amit csak akarnak és annyit, amennyit csak akarnak.

2015. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magamnak, hogy nyerjek 50 millió forintot, amiből elköltözhetek, kényelmesen élhetem az életem.

Anyukámnak, hogy találjon magának egy férfit, aki megbecsüli, a tenyerén hordozza és szeretik egymást.

Idegennek egészséget, mert arra mindenkinek szüksége van. :)

2015. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Azt kívánom, hogy találjam meg végre az a lányt, akit keresek és legyen egy életre szóló, igazi, viszonzott mesébe illő szerelem.

2. Az előző még egyszer,csak fiúval, a hugim számára.

3.Nem láttam az elmúlt 24 órában olyan embert, aki egyértelműen a segítségemre szorult volna, de azt kívánnám, hogy a legszerencsétlenebb embernek akivel az adott intervallumban találkoztam forduljon mesésen jóra az élete.

2015. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: szeretni tudjam azokat, és kimutatni ezt, akik közel állnak hozzám, mert a szeretet csodákra képess

2: az egész családomnak egészséget

3: idegennek pedig azt hogy legyen boldog, bárhol is van, bármi is történik vele

2015. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Telekinézis képességét kívánnám magamnak

2. anyukámnak, hogy minden általa megjátszott szerencsejátékon elvigye a főnyereményt

3. az idegennek szintúgy.

2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!