Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hazudjak jobban? Van...

Hogyan hazudjak jobban? Van erre valamilyen technika?

Figyelt kérdés
A hazudás is egy képesség, nem? Én mindig izgulok, ha tudom, hogy nem mondok igazat, mert félek a lebukástól. Hogyan változtassak ezen, hogy nagyon jól hazudjak? Aki azzal jönne, hogy nem szép dolog stbstb. Egy átlag ember 30× hazudik egy nap, ha lány, ha fiú, 10×, szóval a mindennapos tevékenység része, és ezért szeretném ezt jól elsajátítani, most mindegy, milyen célból, mert ez változó. Értelmes, hasznos válaszokat köszi!

2015. júl. 8. 21:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%

"A hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát."


Minek akarsz te hazudni? Az igazsággal nem tudsz talán megbirkózni?

Minden téren, akár munkahelyen, suliban, párkapcsolatban nagyon elítélendő a hazugság, ráadásul a ha egy embernek hazudsz, és ha ő rájön, akkor már nem is fog benned megbízni soha!

Miért akarod így elveszíteni azt, hogy az emberek bízzanak benned?


Egyébként vannak testbeszéddel kapcsolatos könyvek, amelyek segíthetnek abban, hogy a saját testedet tudd kontrollálni, nehogy lebuktasson téged, ha hazudsz!


Egyébként nincs értelme hazudni, de ha te ezt az életet választod, az a te döntésed, de VÁLLALD IS ÉRTE A FELELŐSSÉGET! :)

2015. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez a napi 30 szerintem irtó sok. Oké, hogy átlag, de akkor kell lenniük olyan embereknek akik egész nap csak hazudnak...ja tényleg vannak a parl...khm...szóval :D


Szerintem ne akarj megtanulni hazudni, az soha nem vezet jóra. És ha egyszer elkezded, az csak lefelé visz a lejtőn. Ha a normálisabb emberek közül vagy, bűntudatod is lenne.

Lehet kezelni a különböző helyzeteket, ezt hívják problémamegoldó képességnek. Viszont semmiképp sem hazudozással.

2015. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1-2: Mondd, hogy Te még soha nem hazudtál. K-ára nem hiszem el :) Minden ember hazudik, nem is keveset, csak berögződésből nyomják azt a dumát, amit tudtam, hogy itt is megkapok majd. Biztosan vannak itt jó hazudók, és csak az nem hazudik, aki nem is tud jól...de még az is megteszi 1-2×.
2015. júl. 8. 21:46
 4/30 anonim válasza:

30x ja, de tudat alatt. Ezek nem olyan hazugsagok amire te gondolsz. Ezek inkabb rejtegetnivalok.. testbeszed stb.

Nem eleg az a harminc?:D

Ne akarj annyit, vegen meg sajat magad is atvered, vagy mar reflexbol kamuzol, megha megmondanad az igazat is.

Gyakorlassal biztos tanulhato, szineszetnek is fel lehet fogni.

2015. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
[link] (facebook link) Te még soha nem mondtál el senkinek 1 történetet? Ezek hivatalos adatok.
2015. júl. 8. 21:47
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezz meg egy politikust, hogy hogyan kéne jól hazudni! Ők a legprofibbak ebben a szakmában!
2015. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A tudat alatti hazugságot nem tudják vizsgálni, és én nem is arra gondoltam, a 30 az az alapértelmezett hazugságra vonatkozik, googleözd le, hogy egy ember napi hányszor hazudik.
2015. júl. 8. 21:49
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Segít, ha te magad is elhiszed azt, amit mondasz. Legalább arra a kis időre, amíg hazudsz.
2015. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy valaki a politikusokkal fog jönni xD.
2015. júl. 8. 21:49
 10/30 A kérdező kommentje:
Penészbogár, ez nem hülyeség! Köszi!
2015. júl. 8. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!