Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Előfordulhat, h minden jelensé...

Előfordulhat, h minden jelenség, technikai újítás csak egy irányba mutat, hogy egykoron idegen lények jöttek a földre valamilyen indokkal?

Figyelt kérdés

Az összes technikai újdonság, (katonai kísérletek,montauk -projekt, HAARP, usa titkos föld alatti bázisai, dulce, 51 körzet, hollomann légibázis,lopakodó program az usa seregében, ) és a jelenségek(ufo észlelés, különféle hitrendszerek kialakulása, démonhit, sátánizmus, anygalok, idegen lények, mágia, árja kultusz, médiumok) előfordulhat, h egy irányba mutatnak, és mindezek csak apró részek egy nagy egészben, de nekünk, a hiányosságaink miatt ez fel sem tűnik.

előfordulhat h 10-20 év múlva egy szép napon és kifosztott üres bolygón ébredünk, ahol magunkra maradunk, és a máshonnan jött lények,elkönyvelhetik h ilyen hülye fajjal még nem volt dolguk, mert a vezetőik olyan korruptak voltak, h minden egyéni érdeket a nemzeti érdek fölé helyeztek, az alattvalók meg annyira hülyék voltak h minden manipulációs dolgot(reklám, politikai kampány, kamu tényfeltáró riportok) elhittek és hagyták a földet tönkremenni.

Ez egy elméleti kérdés, akinek van véleménye szívesen elolvasnám!



2013. máj. 27. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
A válasz első része, igen. Csak ezek a buta tagadók nem látják, mennyire lóg ki az a bizonyos lóláb. A második része viszont nem, butaság azt gondolni, hogy az idegenek csupa rossz szándékkal lehetnek/lehettek itt.
2013. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Előfordulhat, h minden jelenség, technikai újítás csak egy irányba mutat, hogy egykoron idegen lények jöttek a földre valamilyen indokkal?"


Basszus,3-szor olvastam el,lassan,de még mindig nem értem.Mi köze a technológiai haladási iránynak,ami a jövő számára érdekelt,azzal hogy a múltban jártak-e itt idegenek?Nem értem.


"Az összes technikai újdonság, (katonai kísérletek,montauk -projekt, HAARP, usa titkos föld alatti bázisai, dulce, 51 körzet, hollomann légibázis,lopakodó program az usa seregében, ) és a jelenségek(ufo észlelés, különféle hitrendszerek kialakulása, démonhit, sátánizmus, anygalok, idegen lények, mágia, árja kultusz, médiumok) előfordulhat, h egy irányba mutatnak, és mindezek csak apró részek egy nagy egészben, de nekünk, a hiányosságaink miatt ez fel sem tűnik. "


Jó.Itt felsoroltál egy csomó,civilektől mélyen elhallgatott dolgot,amire csak sejtések vannak,és össze esküvéselméletek,aztán felésoroltál egy csomó paranormálismnak bélyegzett dolgot,amire ismét csak sejtések vannak,bár néhányat lehet magxarázni egyszerűbben is.Kérdésem:Mi az az egy irányba mutatás?Ha olyan irányra gondolsz mint "hadászat,energetika,gyógyászat" akkor nem.Például a fúziós technológia sehogy se fog az orvostudomány felé közelíteni,sokkal inkább az energetika felé fog hajlani.Viszont az őssejt kutatás se fog az energetika irányába menni,sokkal inkább az orvostudomány fogja a pénzét áldozni rá.Fejtsd ki hogy mi az az "egy irány".


És a kérdés második felét sehogy se tudom a fő kérdéshez és az első bekezdésben írottakhoz csatolni.Most akkor mi tesszük tönkre a bolygót?VAgy az idegenek fognak rablóhordásdit játszani?Vagy most a politikai cenzúráról akarsz beszélni?Nem értem.


Mielőtt lepontozna a sok forrófejű,még nem mondtam semmit se.Szerintem ez egy egész értelmes kérdés,mert a felhasznált szavak elég értelmesnek tűnek,csak a megfogalmazással van bajom.Most jelenleg nem tudnék értékelhető választ adni,mert nem értem mit szeretne a kérdező.


Poliateista

2013. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor leegyszerűsítve is megkérdezem.

a fentebb leírt technikák és technológiák, meg különféle parajelenségek, előfordulhatnak h mind egyazon tőről származnak(idegen lényektől) de mi csak ezen dolgok részeit látjuk külön külön, holott nekik pl ez egy szerves egészet alkot.pl a fokozott agyi tevékenység következtében náluk minden napos a paraképesség, erre építettek technológiát is, pl gondolattal vezérelt repülők, robotok,vagy a montauk technológia(legalábbis amit mi megismertünk belőle) és akik ezen technológiát mind megértették a jelenségekkel együtt, előfordulhat h az emberiség ellen használják, pl eggyes tudós csoportok bizonyos kormányok alkalmazásában, h tudtukon kívül a földet tönkretegyék, és kizsákmányolják?

a háttérből a korrupt kormányok és az azokat ellenőrző idegen lények irányítanák mindezt a fentebb leírt technikai dolgokkal.

Ki mit gondol erről? remélem így már érthetőbb?

2013. máj. 27. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy lehetetlen, de én nem érzem szükségét annak, hogy pl. idegeneket vádoljunk a Föld kizsákmányolásával. Az emberi önzés és butaság pont elég hozzá, szerintem nincs szükség egzotikus háttérhatalmakra. Ez csak egy szubjektív vélemény, nem vagyok túlzottan benn ebben a témában.
2013. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kétlem.Hogyan szerezték volna meg a kormányok az idegen technológiát?De ha mégis megszerezték volna,akkor meg miért fordítanánk magunk ellen?Nem tűnik fel hogy pont a tudósok törekednek leginkább a békére,és a fenntartható fejlődésre?Max a b*zeráns kormányokat lehet okolni,akik privát okokból használják fel a technológiákat (a már jócskán elavult technológiákat) a társadalom fenntartásáért,és ezzel párhuzamosan a környezet szennyezéséért .De még a kormányok részéről is láthatunk kicsi,de észrevehető fejlődést a zöld energia,újrahasznosítás,vagy káros anyag kibocsátásnak szabályozása terén.Szóval ne legyünk ennyire pesszimisták.


És a másik deéle a dolognak,hogy a mi általunk érzékelt "rejtélyes" jelenségek,származhatnak e idegen civilizációktól:Nem valószínű.Ha arra kérnének hogy mondjam meg a világ álláspontját erről akkor azt mondanám nem valószínű,de ha személyesen engem kérdeznek akkor én teljes mértékben elvetem.Túl sok a spekuláció,a dezinformáltság,és a találgatás,ellenben a bizonyítékok és azoknak minősége túl kevés.

2013. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Poliateista:


Ha te vagy az, aki eddig ezen a neven futott, nem ertem, miert gorcsolsz annyira a lepontozasok miatt. Monoteista lettel, es a Zold Kezben hiszel? Felejtsd el! Lesz@rom a %okat, a lenyeg a mondanivalo. Minden ertelmesebb embernek igy kene tenni.


Kerdezo:


Hat ez tenyleg kisse nyakatekertnek tunik.

Velemenyem: nem latok ra sok eselyt

Egy kicsit azert igen. Kb 0,00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 %-ot.

2013. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy harminccal tobb 0-at irtam. Ez erdekes.
2013. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én máshogy látom.


Minden technikai újítás abba az irányba mutat, hogy az ember önerőből is képes kérdéseket megválaszolni, mérföldköveket elérni.


Az ember történelme külső segítség (régen úgy hívták: Isten; ti úgy hívjátok: földönkívüliek) nélkül is egy szép, kerek egész.

2013. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!