Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez így erkölcstelen volt?

Ez így erkölcstelen volt?

Figyelt kérdés
A kollégiumban belenyúltam a szobatársam telefonjába de tudtam hogy utána úgy is csak bűntudatom lenne ezért megkérdeztem tőle hogy ha ő valamit meg akarna szerezni az egyik osztálytársa telefonjából akkor bele nyúlna-e az engedélye nélkül és azt mondta hogy igen. Tehát ha ő is megtenné fordított esetben akkor miért ne.

2015. júl. 9. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erkölcstelen volt.

Ő egy elméletre reagált.

De te meg is tetted.

Ezzel ne áltasd magad, hogy ettől most te jobb vagy. :)

Na meg mit akarsz a szobatársad telefonjában? Szerelmes vagy belé és féltékenykedsz? :D

2015. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcstelen volt, ne várd, hogy felmentsünk. Te mit szólnál, ha a tiedbe nyúlnának bele? De mivel van benned lelkiismeret, így máskor úgyse fogsz ilyet tenni.
2015. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ő az az ember aki ha ilyet mond tényleg megtenné. Elmondja hogy megteszi ha szükségét érzi de nem fogja elmondani mikor, hol és hogyan.

Volt hogy ellopta volt osztálytársam (előző osztályomban is osztálytársak voltunk) szendvicsét majd eladta neki és még egyszer ellopta majd megint eladta neki majd még egyszer ellopta és megette.

Mondjuk az is igaz hogy nagyon figyelmetlennek kellett leni az illetőnek ahhoz hogy meg tudja vele ezt csinálni.

2015. júl. 9. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te te attól nem vagy jó, hogy ő is rossz :)
2015. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Oké, igazatok van. Nem gondoltam át eléggé. Akkor legalább én lettem volna jó.
2015. júl. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!