Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj hogyha 11 évesen...

Az baj hogyha 11 évesen horror animéket nézek (Mirai Nikki, Elfen lied stb. ), Skrillexet hallgatok (kedvencem), nagyon sok YouTube videóst nézek (TheVR, luckeY, Bturbo stb. ), South Parkot és Family guy-t nézek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy velem van-e a baj.
2015. júl. 9. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Te egy vagány kemény 11 éves vagy. Én 12 évesen kezdtem minecraftozni, és Herby tutorialjaiból tanultam. Ez baj?
2015. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Szerintem az se baj hogyha azt se tudod mi az a Minecraft. Bár manapság nem létezik ilyen ember.
2015. júl. 9. 15:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem...
2015. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mi az :<?
2015. júl. 9. 16:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #3-ashoz. Ez a te dolgod, most kit érdekel? Mi történik, ha azt mondom, hogy nincs vagy van-e baj veled... 11 éves vagy, nyugi.
2015. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
#1 vagyok, és én tényleg minecraftozom már több mint 4 éve
2015. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekel senkit sem.
2015. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed, piszkálnak a többiek? Lehet, hogy elsőre furán hangzik nekik, de nem kell állandóan beszámolókkal traktálni őket, akkor le se fogják ...ni, hogy mást szeretsz mint ők. Ugyanis nincs veled semmi baj.

(Pluszpont az Elfen Lied-ért *.*)

19/L

2015. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.


De az Elfen Lied féle animéknek remélem érted is a mögöttes tartalmát. Nem csak a vérengzésről szól.

2015. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen szintén ilyen animéket néztem. Mondjuk arra emlékszem hogy elfen lied pont nem jött be, de a mirai nikkiért oda voltam. Ami nagyon megfogott ennyi idősen inkább az another volt. Youtube-ról pewdiepiet néztem mindig, néha még most is, de csak azokat a videóit ahol nem játszik. A South Park és a Family Guy mindenkinek szól, mert bármilyen nehéz is ezt elsőre meglátni fontos társadalmi problémákra veti a hangsúlyt amit kicsit túlozva, viccesen ad elő. Illetve ennyi idősen én nem skrillexet hallgattam. De úgy hogy nem szeretem az elektromos zenét azért elismerem hogy van 1-2 kiemelkedőbb száma. :)
2015. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!