Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Északi típus vagyok? Vagy...

Északi típus vagyok? Vagy milyen? Így nézek ki. Képpel. L

Figyelt kérdés

Olyan a bőröm, hajam, szemem, mint ezeknek a lányoknak.

Talán annyira nem sötét barna a szemem, mint az első 2 képen lévőknek, az inkább a 3. képen lévőre jobban hasonlít. Középbarnának mondanám.

Az is igaz rám amit az északi típus testalkatáról írnak, viszonylag magas vagyok (majdnem 170 cm), hosszúak a végtagjaim, hosszú,vékony ujjaim vannak.

A szemszínem miatt vagyok bizonytalan.


[link]

[link]

[link]



2015. júl. 9. 16:43
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Más leírás is illik rám amit az északi típusról azaz a nordikus rasszról találtam: keskeny arc, egyenes, keskeny orr, közepesen magas homlok.
2015. júl. 9. 16:54
 2/34 anonim ***** válasza:
21%

Mi ez az Eszaki tipus?? Mert butasagnak talalom.nyilvan a szuleid adotsagat orokolted, innen is onnana is... vagy a rokonok nagyszulok.... ilyenek az adotsagaid.


pl ciganyoknal tesomnak huzzot szem mint a kinaiak...

en inkabb arabos vagyok.... de ettol fuggetlenul cignyok vagyunk.


te esetedben is ez! Ne akarj mar valakire hasonlitani..... mert pl ha megneznuk a sajat kepedet lehet atlagosnak tartanunk.

Az hogy magas homlok vagy vekony testalkat masnak nem lehet csak eszaki embereknek?

2015. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
16%
Küldj képet! F/21 (nem cigány) XDD
2015. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

A magyar elődeinket mindenki megb÷szt÷!

Török, tatár, labanc, talján, és te ilyen baromságokon agyalsz, hogy északi típus vagy-e?

Lehet, (de a vikingek nem nagyon jöttek erre!) és akkor mi van? Ráadásul nem három olyan korú lányt raktál fel mint amilyen vagy, hanem gondolom az első van korban hozzád közelebb, de a másik kettő egyáltalán nem húz az elsőhöz!


Summa!

Ahogy elnézlek finn vagy!

2015. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#1! ,,Mi ez az Eszaki tipus??" Ez a nordikus rassz, de látom nem értessz hozzá.

,, Ne akarj mar valakire hasonlitani..... mert pl ha megneznuk a sajat kepedet lehet atlagosnak tartanunk."

Az átlagos nálad milyen rassz? :D

Te írsz csupa butaságot, már ne haragudj!

,,Az hogy magas homlok vagy vekony testalkat masnak nem lehet csak eszaki embereknek?"

A magas homlok bizonyos rasszokra jobban jellemző, a vékony testalkatot ne keverd ide!

#2. nem küldök! ezekről a képekből is meg lehet állapítani.

2015. júl. 9. 17:13
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Azt hiszem örülnöd kell!

Van 2 füled, de nem vagy fazék!

2015. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Idegesítőek ezek a képek és lányok.
2015. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#7. nálad nem idegesítőbbek...


Na, ha valaki normális választ akar adni ezeket nézze!

Korban hozzám hasonlóak és hasonlítanak rám:

[link]

[link]

2015. júl. 9. 17:20
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

[link]

De nincsenek teljesen jól elhatárolható csoportok, mindenki kevert génekkel rendelkezik. Ma már vannak génfeltérképezési projektek, amik megmutatják mi mennyire jellemző a génállományodra, bár ezek sem teljeskörű dolgok.


A szőke haj a germán népeknél (német, dán stb.) jóval jellemzőbb, bár ettől független nem feltétlenül utal német felmenőkre.

Egyébként ezek úgy működnek, hogy vannak domináns és kevésbbé domináns gének. Pl. a barna és kék szem közül a barna a domináns. A sötét és a világos haj közül a sötét.

2015. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Köszi 9.!

Már olvastam ilyet, az én világos bőröm is rózsaszínes árnyalatú és az én testszőröm is szőkés,világos. :) Szerintem ez leszek.

2015. júl. 9. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!