Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mennyire tetszenek...

Fiúk! Mennyire tetszenek külsőleg a mediterrán típusú lányok? Vagy inkább az északi típus?

Figyelt kérdés

Mediterrán alatt az ilyen latinosabb kinézetre gondolok, sötétbarna, dús, hosszú haj, kreolabb bőr, temperamentumosabb kinézet.

Tudom, nem a külső számít, meg hogy az összhang a lényeg, de van, akinek kifejezetten ezek a lányok az esetei?



2014. ápr. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
északik előnyben
2014. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Latina Chicaaaa köszi előre is, ha küldöd őket. :D
2014. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Inkább az északi, pl. szépnek tartom a vörösöket és a fehér bőrt. A barnábbakat nem nagyon, mert a cigókra emlékeztetnek. Volt barátnőm mondjuk barna hajú (sötét), de nem kreol, hanem átlagos bőrrel.
2014. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mediterrán csajok jók nagyon.meg a mentalitásuk is pörgős.
2014. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Skandináv/skót nők előnyben!
2014. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!:) svéd-spanyol 3:2
2014. ápr. 30. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én a mediterrán szépségekre szavazok.
2014. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


akkor ez tényleg kinek-mi tetszik alapon megy. mindkettő szép.:)

2014. máj. 1. 16:36
 9/9 anonim válasza:
Magyarorszàgon mediterràn orszàgból szàrmazó adottsàgokkal élni tök szívàs. ( Én pl. félig olasz vagyok) - amúgy aki csak félig az...azt ne vegyétek úgy mintha efy full mediterràn hangoskodó liba lenne. Én sem vagyok az. A sodromból is csak néha jövök ki stb... de mivel elég rasszistàk a magyarok... gyakran elvàgyom egy elfogadóbb orszàgba. Pedig anyukàm kék szemű stb... dehàt apàmra hasonlítok ez van... szóval...szerintem a félvérek szépek (nem magamra gondolok)...csak az embereknek még mindig nincs elég agykapacítàsuk...hogy ezzel a helyzettel érdemben kezdeni tudjanak valamit (tisztelet a kivételnek).
2016. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!