Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen problémái vannak egy...

Milyen problémái vannak egy átlagos 21n éves lánynak?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nagyon nem jött be az élet. Se család, se normális munkahely, plussz van egy tucat kezelhetetlen betegségem.

Az elmúlt évben 3szor lettem majdnem hajléktalan, és kétszer vesztettem el az állásom. Fáztam, éheztem, nyomorogtam.

Amikor ilyesmit mondok valakinek, hogy szomorú vagyok, mert megtetszett egy ruha, de nincs rá keret, vagy megtetszett egy srác, és foglalt, mindig leszólnak, hogy hogy tudok ilyen szarságokra gondolni, amikor van egy halom nagyobb bajom.


De nem ilyeneken aggódik egy átlag 21 éves lány?


2015. júl. 9. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

De te nem vagy az átlag. Vagy tévedek?


Mesélsz nekem?

2015. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon elértetted, első
2015. júl. 9. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem tudom általában milyen problémái vannak egy átlag 21 éves lánynak, nem vagyok 21 és lány se vagyok, és fiúba átlag se vagyok, átlagos 21 éves ismerőseim lány kivitelbe sincsenek.



20/f

2015. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!