Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos konyhában úgy...

Egy átlagos konyhában úgy ordibálnak a séfek mint Gordon Ramsey vagy ez csak egy szélsőség?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt egyet látni,durrogtak mindenkinek,szerencsétlen mosogató fiút semmibe se vették például.Biztos van normálisabb hely is,bár kétlem.
2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőt ismerek és láttam már őket úgy kiakadni, mint Gordont. Én nem dolgozok egyik helyen sem, csak benéztem hozzájuk, szóval gondolom nem csak pont akkor voltak olyanok, hanem általánosságban is. De ez csak kettő, rengeteg séf van,nem tudom az ő idegállapotuk milyen lehet :D
2015. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Részben csak ez is hozzátartozik a showmenkedéshez másrészt egy konyhában mindig 110 százalékot kell nyujtani. Te is elvárod hogyha étterembe mész (föleg 4 csillagosba) tökeletesen tiszta legyen az evőeszköz az étel tökéletes legyen esztétikailag is stb. Nem hibázhatnak és gyorsnak kell lenniük. (Ezt úgy mondom hogy anyum is főszakács volt, állatira stresszes meló) nem lehet finomkodni h jaj semmi baj majd legközelebb menni fog mert közben kint várnak a vendégek
2020. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!