Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik is a pávák valójában?

Kik is a pávák valójában?

Figyelt kérdés
Nyilván sokan láttunk már pávát, de vajon hányan gondoltuk át, kik is ők valójában? Megpróbálom definiálni ezeket a lényeket. A pávák olyan élőlények akiknek mint azt a női ,általában tinip*csa egyedek, (tisztelet a kivételnek) "jó pasiként definiálnak" . Ugyan, ha jobban megnézzük őket rájövünk hogy egyáltalán nincs stílusuk, de még életképtelenek is. Ruháikat általában egy képről / barátaikról másolják, + egy baseball sapka fordítva a fejre, és egy tökéletes életképtelen "emberi" lényt kaptunk. Ezek a lények nemhogy érett kapcsolatra nem érettek, de még egy lány kielégítésére sem, farokméretük alig haladja meg a 10 centimétert, bár a matematika nem az erősségük szóval nincs pontos számadat valahova 9-11 centi közé tehető. Igazából nem csak a matematika nem erősségük, többségük SEMMIHEZ sem ért. Napi programjaikba a semmittevés tartozik. IQ szintjük valahol a 40-50 hez közelít, ami ahhoz elég hogy facebookon vissza tudjanak írni. Ez volt a tökéletes leírása egy pávának :D . Természetesen aztán a "lányok" meglepődnek amikor a szemükben álompasinak látszó egyed nem képes egy kapcsolatra, és akik ezt megmondták nekik, azoknak sosem fognak igazat adni. (Szegény madár, szégyellheti a nevét)

2015. júl. 9. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem rohadtul nem érdekelnek, ha így szeretnek kinézni akkor nézzenek ki így.
2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed :D de én definiáltam :) nem azt kértem hogy fogadjátok el őket
2015. júl. 9. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg a pávák aranyos madarak:D
2015. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen megválaszoltad a kérdésedet. Mit tegyünk még hozzá?:)
2015. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!