Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak 160cm magas vagyok,...

Csak 160cm magas vagyok, mégis 41es cipőméretet hordok. Vajon mennyit fogok még nőni (ha egyáltalán fogok), mert most nem túl arányossak a méreteim? 15/L

Figyelt kérdés

Bár 15 évesen a lányok már nem nagyon szoktak nőni,én elég lemaradott vagyok alkatilag is,relatíve későn is jött meg először.

Ha lehetséges,példákat is szeretnék. Köszönöm előre is a válasz(okat)!



2015. júl. 10. 12:58
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:

Ha már menstruálsz, akkor ne számíts különösebben nagy növekedésre. pár centi még lehet.

A lábméret pedig nem feltétlenül arányos a testmagassággal.

2015. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt már annyi helyen hallottam,olvastam. De ez csak általában igaz. Persze már nem szoktak nőni ennyi idős korban az átlagos lànyok,de nem is szokott 41es lábuk lenni 160cm-rel.

Például már abban is eltértem az átlagtól,hogy másfél éves koromban még nem volt fogam,pedig ugyancsak általában már fél éves korban nő foguk a gyermekeknek.

Egyébként van valószínűsége,hogy még nőhetek,mivel Radics Gigi énekesnő is nyilatkozta már,hogy mióta megnyerte a Megasztár című tehetségkutatót,azóta majdnem 20centit nőtt,és 15éves volt mikor nyert.

2015. júl. 11. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm, akinek 41-es a lába, kb. 168-170 cm lehet. Szerintem nem leszel 180 cm felett, mert akkor most már magasabb lennél, de olyan magasságig simán nőhetsz. Amúgy ha pl. van valamilyen "láb szabálytalanságod" (bocsi nem tudom, hogy hogy mondják, de lúdtalp, szétcsúszás, kalapácslábujj, bütyök), akkor attól nagyobb a lábad, és így van amikor nagyon nincs egyensúlyban a tényleges magasságoddal.
2015. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát,kiskoromban volt lúdtalpam,de már rég kinőttem. A lábamon nincs bütyök,semmilyen "kiállás",sőt olyan vékony a hosszúságához képest,hogy alig lehet rá nyári cipőt találni,mert mindig elállnak a pántok.

Amúgy köszönöm a válaszokat 😊

2015. júl. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!