Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki nem számít helyesnek, nem magas, és nem is gazdag, mégis csinos barátnője van?

Figyelt kérdés
Mindig jönnek a "nem a külsőddel hanem a hozzáállásoddal van a probléma" válaszok az összes ezzel kapcsolatos kérdésre. Lássuk, vannak-e itt olyanok, akik valós tapasztalattal tudják ezt igazolni.
2015. jún. 5. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Az ilyen pasik nem itt siránkoznak, hanem élik az életüket és boldogok.
2015. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem a külső,és az anyagi helyzet a döntő.Én sem nézek ki túl jól,néha kimondottan idióta fejem van,de mondjuk azért csúnya nem vagyok,viszont nincs rajtam egy tonna izom,lehet valakinek ez már az anorexia kategória,nem sok nőnek tetszenék, mégis egy évig voltam együtt a barátnőmmel,aki szerintem nagyon szép,és mikor megkérdeztem tőle,mit szeretett meg rajtam,azt válaszolta hogy: A viselkedésed,hogy veled minden olyan könnyen ment,nem húztad az időt,nem akartál randikra hívni amit amúgy is utálok,mindig kimondtad amit gondolsz,nem voltál töketlen.

Szóval...a külső csak ezután jön.

2015. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ritkán van ilyen, de most komolyan kíváncsi lettem, hogy tudna-e valaki értelmes magyarázatot adni arra, hogy pl. a 2-es válaszolót miért kellett lepontozni? :O
2015. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Azért, arra kíváncsi lennék, hogy egy pasi, aki magára nem ad annyit, hogy nem számít helyesnek, miért mindig csinos barátnőt akar- temérdek ilyen kérdés van, hogy "csúnya fiúként lehet szép barátnőm?". Ember, tegyél érte, hogy ne legyél csúnya, és akkor lesz szép barátnőd is.


Eskü, hogy ma a buszon pont ezen gondolkodtam. Körülnéztem, és egyetlen egy srác volt (korombeliek közül) az, akire azt mondtam volna kapásból, ha megkörnyékez (és nincs párom), hogy SOHA. De rajta messziről látszott, hogy valami betegsége van. Ha valakinek nincs olyan jellegű betegsége, ami különbözi testi deformitásokkal jár, kicsit is ad magára- lásd: nem lesz 200 kilós, nem csak ócska, stílusától mentes ruhákban jár, nem pattanásos, és nem bűzlik messziről a mosdatlanság miatt-, akkor onnantól kezdve már nem az számít, hogy hogyan néz ki. A szexuális vonzalom nem a külsőtől függ, bár van köze hozzá, nem azt mondom, de én személy szerint nem izgulok az összes férfira, akire azt mondom, hogy helyes és jól néz ki. Tehát amíg normálisan néz ki az ember, addig nem az a fontos, hogy kigyúrt legyen és gazdag. A magassággal nem tudok vitatkozni, tény, hogy nálam is az egyik kizáró ok, ha alacsonyabb nálam, ez ellen nem tudok tenni.


De a barátomra nem mondanád, hogy kifejezetten jóképű vagy dögös lenne. Nem is magas igazán, magassarkút húzok mellette, és máris egy szinten van a szemünk. A gazdag kifejezés meg sajnos messze áll az anyagi helyzetünk jellemzésétől. Aztán mégis vele vagyok és imádom.


Meg te sem gondolhatod komolyan, hogy csak és kizárólag azoknak van barátnője, akik helyesek, magasak és gazdagok. Menj ki az utcára, basszus, nem igaz, hogy egy olyan párt sem látsz, akik ennek ellentmondanak. Nézz körül, direkt figyeld meg. Én szoktam, és ezért is döbbenek le, hogy itt mindig ilyen kérdésekkel találkozom. A te sikertelenségednek csakis te vagy az okozója, ha mást nem azzal, hogy olyan lányoknál próbálkozol, akik egy BMW-re gerjednek.


De persze, fogadjunk, hogy le leszek pontozva én is, mert mint nő, mégis miért pofázok bele ilyen dolgokba, amiről természetesen fogalmam sem lehet :D

2015. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a legtöbb nő átlagos sráccal van együtt ez tény és való.


haverom,is alacsony,kisgyerek,nem is gazdag,és nem is jóképű,(vagy ha igen azért messze nem annyira min én :,,,D) na de mégis simán szép barátnői vannak

2015. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Attól, ha nem siránkoznak, még feljöhetnek az oldalra, nem? Vagy ide csak siránkozó emberek jönnek fel?
2015. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Mondjuk a régi önmagamat ebbe a kategóriába sorolnám. 20 éves voltam majdnem, mikor összejöttem az első barátnőmmel. viszonylag jelentős túlsúllyal küszködtem. 103-105 kiló körül lehettem akkoriban a 180 centis magasságomhoz. Alacsony épp nem voltam, de nem igazán éreztem magam helyesnek. Azon már túl voltam, hogy elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. Láttam a szépet magamban. Összejöttem egy lánnyal. Nem öltözködött csajosan akkoriban, de látszott rajta, hogy egész jó alakja van. Aztán amikor csinosabban öltözködött, mellettem kikupálódott, kezdett népszerű lenni a pasik körében. Nem volt világszép, de csinos volt nagyon is. (163 centi körüli magasság 52-53 kiló, 80b körüli melltartókat hordott, formás popó) Gazdag nyilvánvalóan nem voltam, átlag fizetésből élő szülők gyermekeként, mint diák.


Mégis tetszettem neki a "fellépésem" miatt, tetszett neki a macis stílusom. :)

2015. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a párom gyakorizna, simán írná, hogy ő. Bár szerintem a világ legjobb pasija és igenis helyes, ő magát nem tartja annak. A másik két tulajdonság objektív, nem magas és pénze sincs. Pont ugyanannyit keres, mint én :D

Persze most jó kérdés, hogy mondjam-e magamra, hogy csinos is vagyok. De szerintem igen. És abból kiindulva, hogy soha nem okozott gondot a pasizás, mert mindig akadt, aki udvarolt, azt hiszem, a férfiak szerint is csinos vagyok.

Szóval, tádáám.


Egyébként a páromnak előttem sem voltak problémái a csajozással. Olyan dumája van, hogy az első randijainkon csak a fejem kapkodtam, meghökkentő és szexi volt egyszerre. Főleg hogy nincs problémája a magasságával. Alapból kb. egymagasak vagyunk, két centivel vagyok magasabb nála. De tetszik neki, ha magas sarkúban vagyok, pedig úgy a két centiből tizenkettő lesz rögtön.

A legtöbb alacsony srác elvárja a barátnőjétől, hogy ne hordjon olyan cipőt, amiben magasabb nála. Ők bizonytalanok a férfiasságukban. A páromban imádom, hogy nem a magasságától teszi függővé a férfiasságát :)

2015. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen haverjaim.
2015. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam. Elég jól nézett ki az exem, csak aztán szakítottunk. Nem a külsőmmel, hanem a természetemmel és az eszemmel hódítottam meg az ő állítása szerint.
2015. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!