Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok így érezni?...

Ti szoktatok így érezni? Hogyan lehet ebből kimászni?

Figyelt kérdés

Én sokszor érzem, hogy nincs erőm az élethez (például: társkeresés,sport).Nem arról van szó, hogy nincs kedvem élni, csak éppen nincsen hozzá elég lelki erőm cselekedni.

Mintha lefárasztana az élet.Mit gondoltok?


2015. júl. 10. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet már beleuntál, belefásultál. Kellene egy kis változatosság, kaland az életedbe. :)
2015. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, csak durvább a szitu.

Halálvágyam van, lassan 9 hónapja. :/

2015. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Menj el egy vérvételre.Lehet,hogy alacsony a vasad,vagy alul működik a pajzsmirigyed.Ezek gyakran okoznak ilyen érzéseket,pedig nagyon könnyen orvosolhatók.Ha ez a része rendben akkor pihenj többet.A napi rutin is nagyon fásulttá tehet,ilyenkor próbáld meg feldobni egy kis haszontalansággal,ami örömet okoz.Pl költs el egy kis pénzt magadra,ha megteheted,és örömet okoz.
2015. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam vérvételen, minden rendben volt.

Szerintem pihenek eleget, bár inkább éjszaka dolgozok és nappal nem tudok úgy aludni, mint éjszaka.

2015. júl. 10. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta így érzek. Fáj az élet.
2015. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A túl sok számítógépezés, tv nézés is okozhat depressziót egyes kutatások szerint. Gyakran az a gond, hogy az ember a munkahelyén gépezik, aztán otthon is. Ha tudod, akkor próbáld meg napi 2 óra alá vinni a munkahelyen túli gépezést, hátha segít. (nekem hasonló helyzetben általában szokott)
2015. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!