Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy már szédülök...

Mért van az hogy már szédülök az éhségtől, de még sem eszek? Pedig a hűtő is tele van, és napi 2 fajta ebéd van mindennap?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes érzés ez most, amúgy ma még egy falatot sem ettem, csak kevés mennyiségű folyadékot vettem magamhoz. Egy kis kalciumos vizet, Szerintetek el kezdem felállítani a világrekordot azzal, hogy megpróbálok egy hónapig nem enni semmit, csak inni? :)

2015. júl. 10. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass egy kis Anatómiát ...
2015. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell olvasnom, hisz én is abból tevődöm össze. Ha van gyakorlat akkor mért elmélkedjen az olvasáson?
2015. júl. 10. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért vagy az értelmezhetetlen szövegszerkezetért, de már homályosan látok, és olyan mintha bepiáltam volna :D
2015. júl. 10. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is alig bírok enni, ez a meleg miatt is lehet, meg mondjuk nem is mozgok olyan sokat. Ha már homályosan látsz, akkor ne folytasd ezt tovább, mert ha annyira leesik a vércukorszinted vagy a vérnyomásod, az vezsélyes. Egyél multivitamint, attól megjön az étvágyad.
2015. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha van gyakorlat akkor mért elmélkedjen az olvasáson?"


Ha minden ember így gondolkodna, nem lenne tudás.


A gyümölcsöt sem kívánod? Én attól mindig éhes leszek.

2015. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te jó isten xD mégvársz egy pár napot és totál ko leszel... kórházban majd kapsz infuziót... amúgy az egy hónapig nem evés még nem világcsúcs ;) nem csak biosz könyvet kéne olvasni :D
2015. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tul jo eleted van, elkenyeztetett hulye gyerek.
2017. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!