Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az ember pszichopata?

Ez az ember pszichopata?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek a jelenlegi barátja szeret vadászni.Mi a jó abban,ha egy állatot ölünk meg csak azért mert ahhoz van kedvünk?Bátor dolog?Nagyon bátor dolog lehet puskával messziről lelőni egy medvét vagy akár egy vaddisznót.Ezek az emberek pszichopaták?Nem bánják meg a tetteiket?
2015. júl. 13. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem pszichopata, a pszichopaták semmilyen érzelemmel nem rendelkeznek, a vadászok élvezik a vadászatot. Több vadászt is ismerek, mind jó ember, én is tervezem, hogy elmegyek egyszer velük.


Egyébként nem poénból ölik az állatokat, hanem a húsért, bundáért, stb.

A legtöbb vadász ha elejt egy zsákmányt nem hagyja szenvedni, alapból fejre céloznak ami rögtön öl, vagy amilyen gyorsan csak lehet megölik.


Igen, bátor dolog

Nem lőnek medvére, akiket én ismerek, csak nyúlra, őzre és vaddisznóra lőnek


Ha megbánnák nem mennének el többet, de a legtöbb visszajár

2015. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Kár, hogy kérdést nem lehet lepontozni.
2015. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk bátorság nem sok kell valami magaslesen csücsülve lődözni a sétáló állatokra...de nem is pszichopata. Ez egy hobby ,elég ősi, mert már ősember is vadászott csak nem volt puskája. Akkor a kajáért tette de ma is megeszik a vadat amit lőnek ,vagy a prémjét agancsát felhasználják. Szóval hasznos dolog a vadászat,mert pl idehaza semmilyen nagyobb ragadozó állat nincs az erdőbe,ha nem lenne vadászat a sok szapora bambi meg szarvas vaddisznó kifolyna az erdőből annyian lennének,mert nincs ellenségük.
2015. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Horgászok is pszicopaták ennyi erővel.
2015. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem mi, akkor vagy semmi nem szabályozza a szaporulatot, vagy hagyjuk a természetes ellenségeiket is elszaporodni, aztán azok majd szabályozzák a mi szaporulatunkat is. Gondolom a kérdező annyira tökös, hogy erre vágyik inkább.


Az erdész nem szeret annyira öldösni, amennyire szükséges szabályozni a szaporulatot, tehát elmésen pénzt szed érte, hogy mások lőjenek párat, és még el is adja a vadat. Persze ez így öngerjesztő, mert akkor meg már legyen is mit lőni, hadd szaporodjanak kicsit jobban, tudod hogy megy. Én se értem, mit szeretnek a sokáig fővő, rágós vadhúson, és miért érzik letűnt korok romantikáját a vadbűzben annyira, hogy az öröm is töretlen... De ettől még megértem őket, bolondulok én is pár dologért, ilyen ez. Ők valami nagyon kiveszőben levő élményt próbálnak éltetni, ami évmilliókig a napi betevőt jelentette. Teljesen érthető, ha egyfajta sehol másutt fel nem lelhető harmónia fogadja őket magába ezekben a pillanatokban. Még ha a mai puhaságunk belecsempésződik, akkor is. Meg azért tegyük hozzá: legális lőfegyverhasználatra is egyetlen lehetőség kábé.


Szigorú vizsgákhoz kötötten. Ne becsüld alá szerintem! Persze tudom, egy-két elvetemült a vadászok közt is rendszeresen előfordul. Többnyire nem sokáig. 99%-ban békés, csendes, derűs sport, kicsit jobban is, mintha horgásznál. Ráadásul a klíma fenomenális. A hátrányait már ismered: igen, meg kell barátkozni a gondolattal, hogy leölöd az állatot. Akár falun a disznót. Hihetetlen, nem? Vagy te nem eszel húst soha?

2015. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata az, aki nem érez empátiát, és nem feltétlen gyilkol. Ne a filmekből vegyél pszichológiai szakszavakat. Egyébként egyetértek veled, de én nagyobb bűnnek tartom visszadobni a halat például a vízbe. Mert ha megeszed utána, akkor legalább valami haszna volt, hogy megölted, de ha csak azért sérted fel a szájpadlását, mert ez bejön, az még gázabb.
2015. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jaja, 6-os ezt adom, meg a többiekét is. A vadászat egy sport, nem egy bűn. elhiszed, hogy nem az miatt halnak ki az állatok, mert a (legális) vadászok lövik őket?
2015. júl. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszi a kedves szavakat. Én azért azt sem értem, hogy miért szórakoztat valakit az ölés, de ha valóban van haszna, hát van haszna-. Mondjuk a trófeaként kitömés egy másik kérdés.
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A természet tökéletesen tudja szabályozni önmagát ehhez nincs szüksége szadista hobbygyilkosokra!!!!! A vadászat halászat gyilkosság!!! Ennyi
2016. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És mi nem vagyunk a természet része?

Vagy Szerinted jobb, hogy ketrecben éli le az életét a "hús"

2016. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!