Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pedofil Hévízen? Hosszú, de...

Pedofil Hévízen? Hosszú, de fontos! 14/L

Figyelt kérdés

Hévízen lakom, korábban soha ilyet nem tapasztaltam itt.

Kb. két hónapja az egyik baratnommel setaltunk egy bolt elott, mikozben szemben egy ferfi allt, rankmosolygott és leemelte nekunk a sapkajat. En elnevettem magam a baratnom elozo mondatan, o pedig szerintem azthitte neki mosolyogtam.

Baratnommel csak egymasra neztunk és halkan sugtam neki: "Felek. Nagyon furcsa volt ez az ember." Aztan lepteket halottunk mogottunk és a bnőm gyorsan hatranezett es a ferfi (kb 50 eves es nehezen jar keresztezett lepesekkel, igy szerencse el lehet futni elole) volt, es begyorsitott a ferfi a jarasan, mi megijedtunk es elkezdunk gyorsan futni egy utcan. Lehagytuk ot, de nagyon megijedtunk ezelott sosem volt reszunk ilyenben. Este megbeszeltuk egymas kozt hogy lehet csak ki akart rabolni vagy csak siman arra jott (de ez nem lehetseges mert amikor rankmosolygott a masik iranyba nezve allt.) arra is gondoltunk hogy pedofil.

Es 1 hete ujra talalkoztunk vele. Leszalltunk a buszrol es meglattuk a buszmegallo kozeleben. O is meglatott minket (igen ugynaz a ferfi volt mas ruhaban de ugyanavval a jarassal) es ujra elkezdett kovetni minket, mi gyorsan levagtuk az utat es megegyszer visszaneztunk es lattuk, hogy o forgatja a fejet hogy hova lehettunk..

Nagyon megijdetunk ujra. Sok ember vot az utcan, de minket kovet mindig miert?

Mit akar velunk?

Ha legkozelebb egyedul leszek es ugy talal ram mit tegyek? (el lehet futni elole, de akkor is ez mar nem normalis)

Szoljak egy boltban?

Mi van ha nem hisznek nekunk, pedig ha mar ketszer megtortent tuti nem kepzeljuk be.

Mar kimenni se merek az utcara..

Baratnom is 14/L



2015. júl. 13. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal gázspray-t.
2015. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
14 év felettiek vagytok, legalábbis azt írjátok, így az említett ember pedofíliával már nem vádolható. Én csak azt írom, ami a törvény.
2015. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor most nem is szólhatunk senkinek, ha legközelebb is követ? Akkor mégis mit tegyünk?
2015. júl. 13. 15:31
 4/21 anonim ***** válasza:
Mit értetek követés alatt? Meg is akart titeket hívni valahová?
2015. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne szólhatnátok, attól még, hogy nem pedofil, nem követhet titeket csak úgy! Szerintem szólj a szüleidnek. És vegyél gázspray-t.
2015. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért mit gondolsz, bűncselekmény valakit követni? Miért nem várjátok be egy forgalmas helyen és kérdezitek meg, hogy mégis miért követ titeket? Nem ez lenne a logikusabb?
2015. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Magánnyomozók is szoktak másokat követni... Akkor ők is bűnözők?
2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy külföldi volt? Fényes nappal a belvárosban, emberek között nem hiszem, hogy pedofil mászkálna. Meg amúgy is, Hévízen napközben alig lehet magyar emberrel találkozni :D

De azért jobb ha beszerzel valamit, amivel meg tudod védeni magad, este meg ne mászkáljatok ketten lányok.

2015. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Elég sok magyar van Hévízen, legtöbben magyarok jönnek ide nyaralni., és van egy 5000 fős lakossága is.

Este nem mászkálunk, de mindkét eset du. 5 óra körül történt.

Oszinte pont majd egyedul 14 eve lany letemre megallok elotte, ugy hogy senkit nem ismerek a korulottem maszkalo tomegbol es megkerdzem hogy mit akar? Ki merne ezt megcsinalni ilyen fejjel, ugy hogy nincs tapasztalata?

Ne keverjuk ide bele a magannyomozokat...

2015. júl. 13. 15:45
 10/21 A kérdező kommentje:
utolsó, szerinted 2 hónapig itt tartozkodik egy kulfoldi? :D
2015. júl. 13. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!