Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontos számotokra, hogy...

Fontos számotokra, hogy pontosak legyetek?

Figyelt kérdés
Személyszerint gyűlölöm ha valaki késik. Pl 4re beszélünk egy talit akkor 4 elött 10perccel ott vagyok. De ezt el is várom a másiktól. Jó max 5-10perc késést elnézek de többet nem. Mást is mérgesit ha valaki nem pontos?
2015. júl. 7. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A pontosság az elegancia egyik ismérve.

Én is utálok embereket megváratni. Ha valami közbejön és kések, akkor pedig igyekszem időben jelezni, hogy miért.

2015. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
43%

Én mindig kések mindenhonnan, ahol nincs következménye.

Állásinterjúnál például pontos vagyok, mint az óramű. Viszont a negatívumaimnál jelzem, hogy sosem sikerül időben odaérnem sehova, munkába sem.


Szinte sosem zavar senkit.

2015. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a máv-tól kéne megkérdezni...
2015. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
3. :DDDDDDDDDDDDDDDDD Én régebben mindig pontos voltam, de rájöttem, hogy nem minden esetbe kell pontosnak lenni. Előadásról nem szoktam késni, de pl. ha a haverral 21:00-át beszélünk meg akkor még negyed 10-kor sem aggódom, hogy nem indultam el. Nyilván más a helyzet, ha várnak rám. :D De általában azért figyelek rá. :D
2015. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy mágus sosem késik és korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar.
2015. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem mindig pontos lenni, és inkább mondok 10 perccel későbbi találkozási időpontot pl, mint amire ott lennék. Számomra illetlenség késni, és aki folyton ezt teszi, az számomra egy megbízhatatlan embert jelent.
2015. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Életemben egyszer kestem iskolából is. Idén, mert késett a buszom. Egyszer késett a párom is, 15 percet, kicsit haragudtam rá mert tudja hogy szeretem ha az ígért időre odaér. Lehet hogy ez már beteges de nem zavar :D
2015. júl. 7. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Engem jobban irritál egyébként, ha valaki tudja, hogy késik fél órát előre, vagy hogy mégsem tud eljönni, de addig nem szól, még rá írsz.

2015. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idegesít. Magam felé is hasonló követelményeket várok el, és jó lenne, ha más is figyelembe venné ezt.
2015. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na az is idegesítő, ha nem is szól. Mondjuk ritkán járok igy mert tudják milyen ideges leszek. A másik ilyen, h induljunk valahova és várni a másikra. Miért nem lehet időben elkészülni.
2015. júl. 9. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!