Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy keressek olyan szobatársa...

Hogy keressek olyan szobatársat, aki tiszta? Ki lehet ezt valahogy szűrni, a mostanival sokat szívtam?

Figyelt kérdés

És persze én vagyok a felelős, mert az én nevemen van a hely..


1 éve vagyok külföldön egyetem miatt

21f



2015. júl. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az illető ismerősöd vagy van közös ismerősötök, de még így sem.

Volt egy szobatársam, akivel tök jól kijöttem, aztán koleszban egy szobába kerültünk. Gondoltam, hú de jó! Aztán kiderült, hogy előző évben csak azért volt rend a szobájukban, mert a szobatársa takarított és a gyerek egy disznó volt.


Szóval elég nehéz a dolog, nem sokan vallják be, hogy ilyenek, főleg, ha érdekük fűződik hozzá, hogy lakótársat szerezzenek.

2015. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de az a legnagyobb gond, hogy ki sem tudom tessékelni a helyről :\


baromi frusztráló, olyan mintha valami szeméttelepről jött volna, viszont a gyúrás a napontai zsírban tocsogó étkezés természetes számára -_-


a másik meg, kinyitom az ablakot mert akkora a füst, hogy vagdosni lehetne, erre becsukja valamilyen oknál fogva, és inkább szagoljuk azt a füstöt amit a zsírban tocsogó hússütésével generál..


ő nem magyar, de ha magyar lenne semmivel sem lennék jobb helyzetbe úgy érzem

2015. júl. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!