Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szeretnék lakásbiztosítást...

Pikir kérdése:

Szeretnék lakásbiztosítást váltani, mert ezzel a mostanival nem vagyok megelégedve. (generali) Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyik a legolcsóbb. Neten van elég ajánlat.
2014. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi a bajod a generalival?
2014. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Egon vált be, több káreseményre is korrektül fizettek.
2014. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SzarvasLászló ***** válasza:

Ha van kutyád vagy macskád, akkor ajánlom a Groupamát.

Be van építve a műtéti és baleseti valamint betegségi ellátásuk térítése.

2014. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem Uniqa vált be, viszonylag elég olcsó és ahhoz képest sokat is térít
2014. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de olyat válassz, amelyiknek van a közeledben fiókja. Ha valami történik, esélyed sincs, ha csak levelezve tudsz velük kommunikálni.
2014. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most akarok szabadulni a Groupamától..
2014. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Attól függ, hogy van-e vályog a házban vagy sem.

Pénzügyi tanácsadóként dolgozok, és az egyik ügyfelemnek a Generalis lakásbiztosításától most válunk meg, mert rengeteget fizet rá. Az Ügyfelemnek az UNIQA és az UNION jött ki a legolcsóbban.

De ahhoz, hogy tanácsot tudjunk neked adni, hogy melyik a legolcsóbb, ahhoz tudni kéne még pár adatot, hogy ki lehessen kalkulálni a legmegfelelőbbet.

2014. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Icarus90 válasza:

Sziasztok!


Miért a legolcsóbb Lakásbiztosítás lenne a legjobb? Ennek semmi köze a jósághoz, az ár illetve a fedezetek arányának annál inkább!


A grupama nagyon gyér, és drága! limites kockázatokkal sok kizárással!

Egy komplex biztosítást kell kötni sok függ attól hogy mi az igényed egy lakásbiztosításnál, nem javaslom a neten illetve telefonon megkötött biztosítást!


Amikor kalkulálsz valamit elronthatsz nem vagy tisztában a szabályokkal pl melléképületet hogy kell biztosítani? Családi háznál a hasznos vagy a tényleges négyzetmétert adod meg? satöbbi! telefonon pedig rádsóznak valami szart úgy hogy nem látod mit ad el a ügynök!


Helyszíni szemle, amikor elmegy az adott biztosító képviselője, felméri a terepet a kockázatokat, adhat kedvezményt is ha szimpi vagy, vagy egy jobb konstrukciót mit nem érsz el neten!

Megnézi a jelenlegit és abból indul ki!

Ez javallott!


Bármi kérdés adódna itt elértek: 70/631-9907

2015. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!