Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem saját magamat?

Nem értem saját magamat?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba fogok járni, jövőre kezdek. Hetedikben új suliba kerültem, de tök klasszul beilleszkedtem. A társaság központjában voltam szinte mindig, jókedvűnek ismernek. Azonban itthon sokat sírok a semmin (is) és sokszor befordulok. A leendő osztályomból elkezdtem beszélgetni egy irtó aranyos lánnyal,de van, hogy vele sincs kedvem, látom, hogy írt, de kilépek inkább. Tudjam be ezt a menstruációnak?!
2015. júl. 13. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az üzenet elején még azt hittem, hogy fiú vagy xD

Mindent összevetve ha csak akkor vagy ilyen, amikor menstruálsz, akkor lehetséges, hogy igazad van.

2015. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen korban gyakori ez a sok hangulatingadozás. Próbálj meg mindig vidám és barátkozós lenni, amilyen mindig is vagy. Te tudd azt, hogyha az embernek esetleg problémája van, szabad sírni, szabad rosszkedvűnek lenni. Esetleg otthon is tornászhatz, hogy a felesleges energiákat levezesd.
2015. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!